Strona Główna

SEZON 2017/2018 ZGŁOSZONE ZESPOŁY

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE - sezon 2017/2018:

 

DZIECI MŁODSZE (dziewczęta i chłopcy)

 

1. Pyrki Poznań - SP 46

2. KS Polonia Środa

3. MKS Poznań I

4. MKS Poznań II

5. MKS Real Astromal Leszno I

6. MKS Real Atromla Leszno II

7. MKS Tęcza Kościan

8. SPR Włoszakowice

9. SSRiR Start Konin

10. UKS Bukowia Buk

11. UKS Spartanie Jerka

 

DZIECI - DZIEWCZĘTA

 

1. Pyrki Poznań - SP 46

2. MKS PR Gniezno I

3. MKS PR Gniezno II

4. MKS Real Astromal Leszno

5. SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

6. UKS Bukowia Buk I

7. UKS Bukowia Buk II

8. UKS Olimpijczyk Budzyń

9. UKS Pantery Dopiewo

 

DZIECI - CHŁOPCY

 

1. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp

2. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

3. KS Polonia Środa Wlkp

4. KS Szczypiorniak Gniezno

5. MKS Nielba Wągrowiec

6. MKS Poznań I

7. MKS Poznań II

8. MKS Poznań III

9. MKS Real Astromal Leszno I

10. MKS Real Astromal Leszno II

11. MKS Tęcza Kościan

12. SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

13. SPR Włoszakowice

14. SSRiR Start Konin

15. UKS Lider Swarzędz

16. UKS Spartakus Buk

17. WKS Grunwald Poznań - SP 46

 

MŁODZICZKA

 

1. Pyrki Poznań

2. KKS Polonia Kępno I

3. KKS Polonia Kępno II

4. MKS Gniezno I

5. MKS Gniezno II

6. MKS Real Astromal Leszno

7. MUKS Koźmin Wlkp

8. UKS Bukowia Buk

9. UKS Olimpijczyk Budzyń

10. UKS Pantery Dopiewo

 

MŁODZIK

 

1. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp I

2. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp II

3. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

4. KS Polonia Środa Wlkp

5. MKS Nielba Wągrowiec I

6. MKS Nielba Wągrowiec II

7. MKS Poznań I

8. MKS Poznań II

9. MKS Real Astromal Leszno I

10. MKS Real Astromal Leszno II

11. MKS Tęcza Kościan

12. SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp I

13. SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp II

14. SPR Włoszakowice

15. SSRiR Start Konin

16. UKS Lider Swarzędz

17. UKS Spartakus Buk

18. UKS Spartanie Jerka

19. KS Posnania Jedynka Poznań 

 

JUNIORKA MŁODSZA

 

1. Pyrki Poznań

2. MKS Gniezno

3. MKS Real Astromal Leszno

4. UKS Bukowia Buk

5. UKS Pantery Dopiewo

 

JUNIOR MŁODSZY

 

1. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp

2. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

3. MKS Nielba Wągrowiec I

4. MKS Nielba Wągrowiec II

5. MKS Poznań

6. MKS Real Astromal Leszno

7. MKS Tęcza Kościan I

8. MKS Tęcza Kościan II

9. SPR Włoszakowice

10. SSRiR Start Konin

11. UKS Lider Swarzędz

12. UKS NIKE Kalisz - MKS Kalisz

13. UKS Spartakus Buk

 

JUNIORKA

 

1. Pyrki Poznań

2. Handball Poznań

3. KS AP Poznań

4. UKS Pantery Dopiewo

 

JUNIOR

 

1. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp I

2. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp II

3. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

4. KS Polonia Środa Wlkp

5. MKS Nielba Wągrowiec

6. MKS Poznań

7. MKS Real Astromal Leszno

8. MKS Tęcza Kościan

9. SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

10. UKS Lider Swarzędz

11. WKS Grunwald Poznań

 

II LIGA KOBIET:

1. GMTS Sparta Gubin

2. Handball Poznań
3. MKS Zagłębie Lubin SA
4. MUKS Lider Świebodzin
5. UKS Handball 28 Wrocław
6. UKS Olimpijczyk Budzyń

7. APR SMS Karpacz

 

WIELKOPOLSKA LIGA MĘŻCZYZN:

1. KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
2. KS Polonia Środa Wlkp
3. KS Stal Gorzów
4. KS Szczypiorniak Gniezno
5. UKS Hagard Strzałkowo
6. UKS Lider Swarzędz
7. UKS NIKE Kalisz - MKS Kalisz
8. UKS Spartakus Buk