Terminarz rozgrywek 2015/2016

Terminarz rozgrywek w sezonie 2015/2016

 

Terminarz - II Liga Kobiet gr. 1 - I runda
           
Kolejka 1, 2015-10-17 [sobota] - 2015-10-18 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/1 AZS AWF Volkswagen Poznań MUKS Lider Świebodzin 17.10.15, g.18:00 28:19 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/2 MKS Zagłebie Lubin MKS MOS Gniezno 18.10.15, g.14:00 16:17 ul. KEN 17 b
IIK1/3 KS AP POZNAŃ SKF KPR Sparta Oborniki 18.10.15, g.11:30 26:38 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/4 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław GMTS Sparta Gubin 17.10.15, g.10:45 17:24 Hala Wielofunkcyjna AWF, ul.Paderewskiego
           
Kolejka 2, 2015-10-24 [sobota] - 2015-10-25 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/5 MUKS Lider Świebodzin GMTS Sparta Gubin 24.10.15, g.18:00 20:29 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/6 SKF KPR Sparta Oborniki KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 24.10.15, g.16:00 25:20 OCS, ul. Obrzycka 88 
IIK1/7 MKS MOS Gniezno KS AP POZNAŃ 25.10.15, g.15:00 18:22 Paczkowskiego 4
IIK1/8 AZS AWF Volkswagen Poznań MKS Zagłebie Lubin 24.10.15, g.18:00 17:18 POSiR, Chwiałkowskiego 34
           
Kolejka 3, 2015-11-07 [sobota] - 2015-11-08 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/9 MKS Zagłebie Lubin MUKS Lider Świebodzin 8.11.15, godz. 12:00 34:20 KEN 17B
IIK1/10 KS AP POZNAŃ AZS AWF Volkswagen Poznań 7.11.15, g.17:30 38:33 Chwiałkowskiego 36
IIK1/11 MKS MOS Gniezno KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7.11.15, g.11:00 17:22 Paczkowskiego 4
IIK1/12 GMTS Sparta Gubin SKF KPR Sparta Oborniki 7.11.15, g.18:00 21:28
ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
           
Kolejka 4, 2015-11-14 [sobota] - 2015-11-15 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/13 MUKS Lider Świebodzin SKF KPR Sparta Oborniki 15.11.15, g.15:00 23:36 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/14 MKS MOS Gniezno GMTS Sparta Gubin 15.11.15, g.15:00 28:20 Paczkowskiego 4
IIK1/15 AZS AWF Volkswagen Poznań KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 14.11.15, g.18:00 20:22 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/16 MKS Zagłebie Lubin KS AP POZNAŃ 15.11.15, g. 12:00 27:28 ul. KEN 17b
           
Kolejka 5, 2015-11-21 [sobota] - 2015-11-22 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/17 KS AP POZNAŃ MUKS Lider Świebodzin 21.11.15, g.17:30 31:24  
IIK1/18 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław MKS Zagłebie Lubin 26.11.15, g. 18:30 24:23  
IIK1/19 GMTS Sparta Gubin AZS AWF Volkswagen Poznań 21.11.15, g.18:00 23:28 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
IIK1/20 SKF KPR Sparta Oborniki MKS MOS Gniezno 23.11.15, g.17:45 32:24 OCS, ul. Obrzycka 88 
           
Kolejka 6, 2015-11-28 [sobota] - 2015-11-29 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/21 MUKS Lider Świebodzin MKS MOS Gniezno 28.11.15, g.15:00 16:38 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/22 AZS AWF Volkswagen Poznań SKF KPR Sparta Oborniki 28.11.15, g.20:00 24:32 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/23 MKS Zagłebie Lubin GMTS Sparta Gubin 28.11.15, g.12:00 26:31 SP 14, ul. Norwida
IIK1/24 KS AP POZNAŃ KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 29.11.15, g.15:00 26:30 Chwiałkowskiego 36
           
Kolejka 7, 2015-12-05 [sobota] - 2015-12-06 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/25 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław MUKS Lider Świebodzin 5.12.15, g.18:00 21:17 Hala AWF Wrocław, ul. Paderewskiego
IIK1/26 GMTS Sparta Gubin KS AP POZNAŃ 5.12.15, g.18:00 24:29 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
IIK1/27 SKF KPR Sparta Oborniki MKS Zagłebie Lubin 5.12.15, g.18:00 34:26 OCS, ul. Obrzycka 88 
IIK1/28 MKS MOS Gniezno AZS AWF Volkswagen Poznań 6.12.15, g.15:00 23:17 Paczkowskiego 4
           
Terminarz - II Liga Kobiet gr. 1 - II runda
           
Kolejka 8, 2016-02-20 [sobota] - 2016-02-21 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/29 MUKS Lider Świebodzin AZS AWF Volkswagen Poznań 20.02.16, g.18:00 17:23 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/30 MKS MOS Gniezno MKS Zagłebie Lubin 24.02.16, g.18:30 24:27 Paczkowskiego
IIK1/31 SKF KPR Sparta Oborniki KS AP POZNAŃ 20.02.16, g.16:00 37:28 OCS, ul. Obrzycka 88 
IIK1/32 GMTS Sparta Gubin KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 25.02.16, g.18:00 21:25 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
           
Kolejka 9, 2016-02-27 [sobota] - 2016-02-28 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/33 GMTS Sparta Gubin MUKS Lider Świebodzin 27.02.16, g.18:00 31:22 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
IIK1/34 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław SKF KPR Sparta Oborniki 27.02.16, g.20:00 34:32 Paderewskiego 35
IIK1/35 KS AP POZNAŃ MKS MOS Gniezno 27.02.16, g.17:00 23:35 Chwiałkowskiego 36
IIK1/36 MKS Zagłebie Lubin AZS AWF Volkswagen Poznań 28.02.16, g.14:00 26:19 KEN 17b
           
Kolejka 10, 2016-03-05 [sobota] - 2016-03-06 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/37 MUKS Lider Świebodzin MKS Zagłebie Lubin 5.03.16 21:29 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/38 AZS AWF Volkswagen Poznań KS AP POZNAŃ 5.03.16, g.18:00 36:31 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/39 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław MKS MOS Gniezno 17.03.16, g.18:30 22:25 Paderewskiego 35, Wrocław
IIK1/40 SKF KPR Sparta Oborniki GMTS Sparta Gubin 5.03.16, g.16:00 40:27 OCS, ul. Obrzycka 88 
           
Kolejka 11, 2016-03-12 [sobota] - 2016-03-13 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/41 SKF KPR Sparta Oborniki MUKS Lider Świebodzin 12.03.16, g.15:30 34:20 OCS, ul. Obrzycka 88 
IIK1/42 GMTS Sparta Gubin MKS MOS Gniezno 12.03.16, g.18:00 30:26 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
IIK1/43 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław AZS AWF Volkswagen Poznań 13.03.16, g.17:30 24:27 Paderewskiego 35, Wrocław
IIK1/44 KS AP POZNAŃ MKS Zagłebie Lubin 13.03.16, g.15:00 28:27 Chwiałkowskiego 36
           
Kolejka 12, 2016-03-19 [sobota] - 2016-03-20 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/45 MUKS Lider Świebodzin KS AP POZNAŃ 20.03.16, g.15:00 15:42 ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/46 MKS Zagłebie Lubin KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 19.03.16, g.14:30 31:27 SP 14, Norwida 10
IIK1/47 AZS AWF Volkswagen Poznań GMTS Sparta Gubin 19.03.16, g.18:00 24:28 POSiR, Chwiałkowskiego 34
IIK1/48 MKS MOS Gniezno SKF KPR Sparta Oborniki   10:0  
           
Kolejka 13, 2016-04-02 [sobota] - 2016-04-03 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/49 MKS MOS Gniezno MUKS Lider Świebodzin 3.04.16, g.15:00 32:20 Paczkowskiego 4
IIK1/50 SKF KPR Sparta Oborniki AZS AWF Volkswagen Poznań 2.04.16, g.15:30 34:28 OCS, ul. Obrzycka 88 
IIK1/51 GMTS Sparta Gubin MKS Zagłebie Lubin 2.04.16, g.18:00 27:19 ZSLiT Gubin, ul. Krakowska 1
IIK1/52 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław KS AP POZNAŃ 2.04.16, g.15:30 23:27 Paderewskiego 35, Wrocław
           
Kolejka 14, 2016-04-09 [sobota] - 2016-04-10 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
IIK1/53 MUKS Lider Świebodzin KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6.04.15, g.17:30   ul. Świerczewskiego 76b
IIK1/54 KS AP POZNAŃ GMTS Sparta Gubin 10.04.15, g. 16:00 26:24  
IIK1/55 MKS Zagłebie Lubin SKF KPR Sparta Oborniki 7.04.15, g.17:30 26:35 ul. KEN
IIK1/56 AZS AWF Volkswagen Poznań MKS MOS Gniezno 9.04.16, g.18:00 25:27 POSiR, Chwiałkowskiego 34