Terminarz rozgrywek 2015/2016

Terminarz rozgrywek w seoznie 2015/2016

Terminarz - Wielkopolska III Liga Mężczyzn - I runda
           
Kolejka 1, 2015-10-17 [sobota] - 2015-10-18 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/1 SSRiR Start Konin MKS Warta Pyzdry 18.10.15, g.15:00 31:13 ul. Popiełuszki 2 
P/IIIMF/2 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Rolnik Gołańcz 18.10.15, g.14:30 25:34 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
P/IIIMF/3 UKS Salus Przedecz UKS Hagard Strzałkowo 17.10.2015, g.18:00 26:24 ul.Sikorskiego 12, Choceń
P/IIIMF/4 Spartakus Buk MKS Tęcza Kościan 18.10.15, g.16:00 25:33  
           
Kolejka 2, 2015-10-24 [sobota] - 2015-10-25 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/5 MKS Warta Pyzdry MKS Tęcza Kościan 24.10.15, g.16:00 17:32

Pyzdry, ul. 3-go Maja 46  

P/IIIMF/6 UKS Hagard Strzałkowo Spartakus Buk 24.10.15, g.18:00 27:23 ul. Górna 12, Strzałkowo
P/IIIMF/7 UKS Rolnik Gołańcz UKS Salus Przedecz 24.10.15, g.13:00!!! 20:26  
P/IIIMF/8 SSRiR Start Konin KS Szczypiorniak Gniezno 25.10.15, g.17:30 10:0 MOSiR, ul.Popiełuszki 2
           
Kolejka 3, 2015-11-07 [sobota] - 2015-11-08 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/9 KS Szczypiorniak Gniezno MKS Warta Pyzdry 7.11.15, g.13:30 27:21 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
P/IIIMF/10 UKS Salus Przedecz SSRiR Start Konin 8.11.15, g.16:00 24:23 ul.Sikorskiego 12, Choceń
P/IIIMF/11 Spartakus Buk UKS Rolnik Gołańcz 7.11.15, g.18:00 24:21  
P/IIIMF/12 MKS Tęcza Kościan UKS Hagard Strzałkowo 8.11.15, g.15:00 27:24 ZS 4
           
Kolejka 4, 2015-11-14 [sobota] - 2015-11-15 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/13 MKS Warta Pyzdry UKS Hagard Strzałkowo 15.11.15, g.16:00 19:30

Pyzdry, ul. 3-go Maja 46  

P/IIIMF/14 UKS Rolnik Gołańcz MKS Tęcza Kościan 15.11.15, g.15:00 23:25  
P/IIIMF/15 SSRiR Start Konin Spartakus Buk 15.11.15, g.15:00 34:26 MOSiR, ul.Popiełuszki 2
P/IIIMF/16 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Salus Przedecz 14.11.15, g.16:30 14:29 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
           
Kolejka 5, 2015-11-21 [sobota] - 2015-11-22 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/17 UKS Salus Przedecz MKS Warta Pyzdry 21.11.15, g.17:00 37:22 ul.Sikorskiego 12, Choceń
P/IIIMF/18 Spartakus Buk KS Szczypiorniak Gniezno 21.11.15, g.18:00 40:24  
P/IIIMF/19 MKS Tęcza Kościan SSRiR Start Konin 22.11.15, g.16:30 19:20 ZS 4
P/IIIMF/20 UKS Hagard Strzałkowo UKS Rolnik Gołańcz 22.11.15, g.12:30 33:28 ul. Górna 12, Strzałkowo
           
Kolejka 6, 2015-11-28 [sobota] - 2015-11-29 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/21 MKS Warta Pyzdry UKS Rolnik Gołańcz 28.11.15, g.16:00 18:30

Pyzdry, ul. 3-go Maja 46  

P/IIIMF/22 SSRiR Start Konin UKS Hagard Strzałkowo 29.11.15, g.15:00 34:25 MOSiR, ul.Popiełuszki 2
P/IIIMF/23 KS Szczypiorniak Gniezno MKS Tęcza Kościan 29.11.15, g.13:30 17:30 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
P/IIIMF/24 Spartakus Buk UKS Salus Przedecz 
 
28.11.15, g.17:00 28:29 ul.Sikorskiego 12, Choceń
           
Kolejka 7, 2015-12-05 [sobota] - 2015-12-06 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/25 Spartakus Buk MKS Warta Pyzdry 8.12.15, g.20:00 38:30  
P/IIIMF/26 MKS Tęcza Kościan UKS Salus Przedecz 5.12.15, g.16:00 31:28 ZS 4
P/IIIMF/27 UKS Hagard Strzałkowo KS Szczypiorniak Gniezno 5.12.15, g.20:00 28:16 ul. Górna 12, Strzałkowo
P/IIIMF/28 UKS Rolnik Gołańcz SSRiR Start Konin 6.12.15, g.15:00 26:27  
           
Terminarz - Wielkopolska III Liga Mężczyzn - II runda
           
Kolejka 8, 2016-02-20 [sobota] - 2016-02-21 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/29 MKS Warta Pyzdry SSRiR Start Konin 20.02.16, g.16:00 14:36  
P/IIIMF/30 UKS Rolnik Gołańcz KS Szczypiorniak Gniezno 21.02.16, g.18:00 38:29  
P/IIIMF/31 UKS Hagard Strzałkowo UKS Salus Przedecz 20.02.16, g.18:30 36:31 ul. Górna 12, Strzałkowo
P/IIIMF/32 MKS Tęcza Kościan Spartakus Buk 20.02.16, g.16:00 28:19 ZS 4
           
Kolejka 9, 2016-02-27 [sobota] - 2016-02-28 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/33 MKS Tęcza Kościan MKS Warta Pyzdry 27.02.16, g.16:00 39:18 ZS 4
P/IIIMF/34 Spartakus Buk UKS Hagard Strzałkowo 27.02.15 g. 18:00 29:21  
P/IIIMF/35 UKS Salus Przedecz UKS Rolnik Gołańcz 28.02.16, g.18:00 41:41 ul.Sikorskiego 12, Choceń
P/IIIMF/36 KS Szczypiorniak Gniezno SSRiR Start Konin   11:32 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
           
Kolejka 10, 2016-03-05 [sobota] - 2016-03-06 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/37 MKS Warta Pyzdry KS Szczypiorniak Gniezno 6.03.16, g.16:00 20:26  
P/IIIMF/38 SSRiR Start Konin UKS Salus Przedecz 6.03.15, g.15:00 36:32 MOSiR, ul.Popiełuszki 2
P/IIIMF/39 UKS Rolnik Gołańcz Spartakus Buk 6.03.16, g.15:00 28:29  
P/IIIMF/40 UKS Hagard Strzałkowo MKS Tęcza Kościan 6.03.16, g.12:30 35:30 ul. Górna 12, Strzałkowo
           
Kolejka 11, 2016-03-12 [sobota] - 2016-03-13 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/41 UKS Hagard Strzałkowo MKS Warta Pyzdry 12.03.16, g.18:30 31:24 ul. Górna 12, Strzałkowo
P/IIIMF/42 MKS Tęcza Kościan UKS Rolnik Gołańcz 12.03.16, g.16:00 44:23 ZS 4
P/IIIMF/43 Spartakus Buk SSRiR Start Konin 12.03.15, g.18:00 20:27  
P/IIIMF/44 UKS Salus Przedecz KS Szczypiorniak Gniezno 12.03.16, g.13:30 40:23 SP 12 Włocławek, ul. Wiejska 29
           
Kolejka 12, 2016-03-19 [sobota] - 2016-03-20 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/45 MKS Warta Pyzdry UKS Salus Przedecz 19.03.16, g.16:00 34:32  
P/IIIMF/46 KS Szczypiorniak Gniezno Spartakus Buk 19.03.16, g.13:00 23:32 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
P/IIIMF/47 SSRiR Start Konin MKS Tęcza Kościan 20.03.16, g.15:00 24:24 MOSiR, ul.Popiełuszki 2
P/IIIMF/48 UKS Rolnik Gołańcz UKS Hagard Strzałkowo 20.03.16, g.20:00 36:30 OSiR Wągrowiec
           
Kolejka 13, 2016-04-02 [sobota] - 2016-04-03 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/49 UKS Rolnik Gołańcz MKS Warta Pyzdry 3.04.16, g.15:00 32:25  
P/IIIMF/50 UKS Hagard Strzałkowo SSRiR Start Konin 3.04.16, g.12:30 23:28 ul. Górna 12, Strzałkowo
P/IIIMF/51 MKS Tęcza Kościan KS Szczypiorniak Gniezno 2.04.16, g.16:00 38:24 ZS 4
P/IIIMF/52 Spartakus Buk UKS Salus Przedecz 2.04.15, g.17:00 31:31 Choceń!!!
           
Kolejka 14, 2016-04-09 [sobota] - 2016-04-10 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Wynik Miejsce
P/IIIMF/53 MKS Warta Pyzdry Spartakus Buk 9.04.16, g.16:00 26:39  
P/IIIMF/54 UKS Salus Przedecz MKS Tęcza Kościan 10.04.15, g.16:00 30:28 ul.Sikorskiego 12, Choceń
P/IIIMF/55 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Hagard Strzałkowo   26:23 ul. Paczkowskiego 4, 62-200 Gniezno
P/IIIMF/56 SSRiR Start Konin UKS Rolnik Gołańcz 10.04.16, g.15:00 33:18 MOSiR, ul.Popiełuszki 2