SEZON 2016/2017: TERMINARZ

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Mężczyzn gr. F - I runda
           
Kolejka 1, 2016-10-22 [sobota] - 2016-10-23 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/1 KS Polonia Środa MKS Nielba II Wągrowiec 22.10.16, g.18:00 SP 3, 20 Października 2 23:30 (10:12)
P/IIIMF/2 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Hagard Strzałkowo 22.10.16, g.17:00 Paczkowskiego 4 24:27 (10:10)
P/IIIMF/3 UKS Rolnik Gołańcz Spartakus Buk 23.10.16, g.11:00 Walki Młodych 35 25:25 (14:9)
           
Kolejka 2, 2016-10-29 [sobota] - 2016-10-30 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/4 MKS Nielba II Wągrowiec Spartakus Buk 29.10.16, g.20:00 OSiR Wągrowiec 32:28 (15:13)
P/IIIMF/5 UKS Hagard Strzałkowo UKS Rolnik Gołańcz 30.10.16, g.12:00 Górna 21 33:32 (16:16)
P/IIIMF/6 KS Polonia Środa KS Szczypiorniak Gniezno 29.10.16, g.19:00 SP 3, 20 Pżdziernika 35:28 (19:13)
           
Kolejka 3, 2016-11-05 [sobota] - 2016-11-06 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/7 KS Szczypiorniak Gniezno MKS Nielba II Wągrowiec 5.11.16, g.17:00 Paczkowskiego 4 21:29 (9:18)
P/IIIMF/8 UKS Rolnik Gołańcz KS Polonia Środa 6.11.16, g.15:00 Walki Mlodych 35 30:29 (14:12)
P/IIIMF/9 Spartakus Buk UKS Hagard Strzałkowo

5.11.16, g.20:00

Szarych Szeregów 10 22:23 (12:9)
           
Kolejka 4, 2016-11-19 [sobota] - 2016-11-20 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/10 MKS Nielba II Wągrowiec UKS Hagard Strzałkowo 19.11.16, g.20:00 OSiR Wągrowiec 29:29 (14:13)
P/IIIMF/11 KS Polonia Środa Spartakus Buk 19.11.16, g.19:00 SP 3 Środa Wlkp 27:24 (8:13)
P/IIIMF/12 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Rolnik Gołańcz 20.11.16, g.17:30 Paczkowskiego 4 31:28 (15:10)
           
Kolejka 5, 2016-11-26 [sobota] - 2016-11-27 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/13 UKS Rolnik Gołańcz MKS Nielba II Wągrowiec 27.11.16, g.16:00 Walki Młodych 35 30:33 (13:15)
P/IIIMF/14 Spartakus Buk KS Szczypiorniak Gniezno 11.02.17, g.16:00   33:23 (13:10)
P/IIIMF/15 UKS Hagard Strzałkowo KS Polonia Środa 27.11.16, g.15:00 Górna 21 39:31 (19:14)
           
Terminarz - Wielkopolska Liga Mężczyzn gr. F - II runda
           
Kolejka 6, 2016-12-03 [sobota] - 2016-12-04 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/16 MKS Nielba II Wągrowiec KS Polonia Środa 3.12.16, g.18:00 OSiR Wągrowiec 35:30 (20:14)
P/IIIMF/17 UKS Hagard Strzałkowo KS Szczypiorniak Gniezno 3.12.16, g.20:00 Górna 21 32:16 (14:7)
P/IIIMF/18 Spartakus Buk UKS Rolnik Gołańcz 18.12.16, g.15:00 Szarych Szeregów 10 27:21 (11:10)
           
Kolejka 7, 2016-12-10 [sobota] - 2016-12-11 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/19 Spartakus Buk MKS Nielba II Wągrowiec 11.04.17, g.18:45 OSiR Buk 17:21 (10:9)
P/IIIMF/20 UKS Rolnik Gołańcz UKS Hagard Strzałkowo 11.12.16, g.16:00 Walki Mlodych 35 31:29 (18:14) 
P/IIIMF/21 KS Szczypiorniak Gniezno KS Polonia Środa 10.12.16, g.17:00 Paczkowskiego 4 28:23 (15:13)
           
Kolejka 8, 2017-02-18 [sobota] - 2017-02-19 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/22 MKS Nielba II Wągrowiec KS Szczypiorniak Gniezno 18.02.17, g.20:00 OSiR Wągrowiec 26:22 (11:10)
P/IIIMF/23 KS Polonia Środa UKS Rolnik Gołańcz 18.02.17, g.17:00 20 Października 2 32:28 (16:14)
P/IIIMF/24 UKS Hagard Strzałkowo Spartakus Buk 19.02.17, g.12:00 Górna 21 31:26 (13:14)
           
Kolejka 9, 2017-02-25 [sobota] - 2017-02-26 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/25 UKS Hagard Strzałkowo MKS Nielba II Wągrowiec 26.02.17, g.12:00 Górna 21 35:26 (17:9)
P/IIIMF/26 Spartakus Buk KS Polonia Środa 25.02.17, g.17:00 Szarych Szeregów 28:18 (13:9)
P/IIIMF/27 UKS Rolnik Gołańcz KS Szczypiorniak Gniezno 26.02.16, g.17:00 Walki Młodych 35 28:28 (15:12)
           
Kolejka 10, 2017-03-04 [sobota] - 2017-03-05 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/28 MKS Nielba II Wągrowiec UKS Rolnik Gołańcz 4.03.17, g.20:00 OSiR Wągrowiec 37:30 (16:13)
P/IIIMF/29 KS Szczypiorniak Gniezno Spartakus Buk 5.03.17, g.14:00 Paczkowskiego 4 26:27 (14:12)
P/IIIMF/30 KS Polonia Środa UKS Hagard Strzałkowo 5.03.17, g.17:00 20 Października 2 22:26 (11:15)
           
Terminarz - Wielkopolska III Liga Mężczyzn gr. F - III runda
           
Kolejka 11, 2017-03-11 [sobota] - 2017-03-12 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/31 KS Polonia Środa MKS Nielba II Wągrowiec     26:29 (11:15)
P/IIIMF/32 Hagard Strzałkowo Szczypiorniak Gniezno 12.03.17, g.12:00   30:28 (14:16)
P/IIIMF/33 Spartakus Buk Rolnik Gołańcz     10:0 WALKOWER
           
Kolejka 12, 2017-03-18 [sobota] - 2017-03-19 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/34 MKS Nielba II Wągrowiec Spartakus Buk 18.03.17, g.20:00 OSiR Wągrowiec 18:22 (12:11)
P/IIIMF/35 UKS Hagard Strzałkowo UKS Rolnik Gołańcz 19.03.17, g.12:00 Górna 21 36:26 (16:13)
P/IIIMF/36 KS Polonia Środa KS Szczypiorniak Gniezno 18.03.17, g.17:00 20 Października 2 23:20 (11:9)
           
Kolejka 13, 2017-03-25 [sobota] - 2017-03-26 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/37 MKS Nielba II Wągrowiec SK Szczypiorniak Gniezno 25.03.17, g.16:00 OSiR Wągrowiec 21:21 (14:9)
P/IIIMF/38 KS Polonia Środa UKS Rolnik Gołańcz     10:0 WALKOWER
P/IIIMF/39 Hagard Strzałkowo Spartakus Buk 26.03.17, g.12:00   32:29 (16:14)
           
Kolejka 14, 2017-04-01 [sobota] - 2017-04-02 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/40 Hagard Strzałkowo Nielba II Wągrowiec 2.04.17, g.15:00   30:23 (16:13)
P/IIIMF/41 Spartakus Buk Polonia Środa 18.04.17, g.20:00 OSiR Buk 26:27 (12:12)
P/IIIMF/42 KS Szczypiorniak Gniezno UKS Rolnik Gołańcz     10:0 WALKOWER
           
Kolejka 15, 2017-04-08 [sobota] - 2017-04-09 [niedziela]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/IIIMF/43 UKS Rolnik Gołańcz MKS Nielba II Wągrowiec     0:10 WALKOWER
P/IIIMF/44 Spartakus Buk KS Szczypiorniak Gniezno 8.04.17, g.17:00   29:26 (15:12)
P/IIIMF/45 UKS Hagard Strzałkowo KS Polonia Środa 9.04.16, g.13:00 Górna 21 26:28 (12:14)