JUNIORZY MŁODSI - 2017/2018

GRUPA A

Lp DataStart Mecz Data meczu Gospodarz Wynik Gość Miejsce
 
1 2017-09-23 P/JmMA/1   MKS Poznań   Zespół nr 8  
2 2017-09-23 P/JmMA/2   UKS Spartakus Buk

19:19 (11:10)

k.5:4

MKS Nielba Wągrowiec I  
3 2017-09-23 P/JmMA/3 5.10. g.18:00 UKS Lider Swarzędz 36:45 (17:25) KPR Wolszyniak Wolsztyn Kleszczewo
4 2017-09-23 P/JmMA/4   MKS Nielba Wągrowiec II 35:23 (15:14) KS Posnania Poznań  
 
5 2017-09-30 P/JmMA/5   Zespół nr 8   KS Posnania Poznań  
6 2017-09-30 P/JmMA/6 6.12, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn   MKS Nielba Wągrowiec II  
7 2017-09-30 P/JmMA/7 6.11, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec I 37:30 (19:14) UKS Lider Swarzędz Kościuszki 59
8 2017-09-30 P/JmMA/8   MKS Poznań 30:27 (16:8) UKS Spartakus Buk  
 
9 2017-10-07 P/JmMA/9   UKS Spartakus Buk   Zespół nr 8  
10 2017-10-07 P/JmMA/10 8.10, g.11:00 UKS Lider Swarzędz 21:44 (9:19) MKS Poznań Kleszczewo
11 2017-10-07 P/JmMA/11   MKS Nielba Wągrowiec II 31:39 (17:23) MKS Nielba Wągrowiec I  
12 2017-10-07 P/JmMA/12   KS Posnania Poznań 18:30 (12:19) KPR Wolszyniak Wolsztyn  
 
13 2017-10-14 P/JmMA/13   Zespół nr 8   KPR Wolszyniak Wolsztyn  
14 2017-10-14 P/JmMA/14 19.10, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 50:15 (22:4) KS Posnania Poznań OSiR
15 2017-10-14 P/JmMA/15 12.10, g.17:30 MKS Poznań 51:12 (26:5) MKS Nielba Wągrowiec II Newtona
16 2017-10-14 P/JmMA/16 12.10, g.19:00 UKS Spartakus Buk 49:28 (26:16) UKS Lider Swarzędz OSIR Buk
 
17 2017-10-21 P/JmMA/17   UKS Lider Swarzędz   Zespół nr 8  
18 2017-10-21 P/JmMA/18 25.10, g.15:00 MKS Nielba Wągrowiec II 24:36 (11:21) UKS Spartakus Buk OSiR
19 2017-10-21 P/JmMA/19 20.10, g.17:45 KS Posnania Poznań 13:40 (8:16) MKS Poznań  
20 2017-10-21 P/JmMA/20 25.10, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 21:31 (10:17) MKS Nielba Wągrowiec I  
 
21 2017-10-28 P/JmMA/21   Zespół nr 8   MKS Nielba Wągrowiec I  
22 2017-10-28 P/JmMA/22 30.10, g.17:30 MKS Poznań 44:25 (20:10) KPR Wolszyniak Wolsztyn Newtona 
23 2017-10-28 P/JmMA/23 31.10, g.18:30 UKS Spartakus Buk 49:25 (24:10) KS Posnania Poznań Szrych Szeregów
24 2017-10-28 P/JmMA/24 2.12, g.13:30 UKS Lider Swarzędz   MKS Nielba Wągrowiec II Kleszczewo
 
25 2017-11-04 P/JmMA/25   MKS Nielba Wągrowiec II   Zespół nr 8  
26 2017-11-04 P/JmMA/26 9.12, g.14:00 KS Posnania Poznań   UKS Lider Swarzędz Newtona
27 2017-11-04 P/JmMA/27 8.11, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn 25:28 (10:16) UKS Spartakus Buk  
28 2017-11-04 P/JmMA/28 9.11, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 27:34 (12:19) MKS Poznań OSiR
 
29 2017-11-11 P/JmMA/29   Zespół nr 8   MKS Poznań  
30 2017-11-11 P/JmMA/30 16.11, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I 32:26 (16:12) UKS Spartakus Buk OSiR
31 2017-11-11 P/JmMA/31 13.11, g.19:45 KPR Wolszyniak Wolsztyn   UKS Lider Swarzędz  
32 2017-11-11 P/JmMA/32 11.11, g.14:00 KS Posnania Poznań 24:33 (15:13) MKS Nielba Wągrowiec II Newtona
 
33 2017-11-18 P/JmMA/33   KS Posnania Poznań   Zespół nr 8  
34 2017-11-18 P/JmMA/34 18:12, g.15:45 MKS Nielba Wągrowiec II   KPR Wolszyniak Wolsztyn OSIR
35 2017-11-18 P/JmMA/35 25.11, g.15:30 UKS Lider Swarzędz 21:47 (10:25) MKS Nielba Wągrowiec I Heweliusza
36 2017-11-18 P/JmMA/36 23.11, g.18:30 UKS Spartakus Buk 25:28 (13:13) MKS Poznań OSiR Buk
 
37 2017-11-25 P/JmMA/37   Zespół nr 8   UKS Spartakus Buk  
38 2017-11-25 P/JmMA/38 21.11, g.17:30 MKS Poznań 44:22 (24:10) UKS Lider Swarzędz Newtona
39 2017-11-25 P/JmMA/39 11.12, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec I   MKS Nielba Wągrowiec II OSiR
40 2017-11-25 P/JmMA/40 27.11, g.19:45 KPR Wolszyniak Wolsztyn   KS Posnania Poznań  
 
41 2017-12-02 P/JmMA/41   KPR Wolszyniak Wolsztyn   Zespół nr 8  
42 2017-12-02 P/JmMA/42 2.12, g.13:00 KS Posnania Poznań 22:32 (13:17) MKS Nielba Wągrowiec I Newtona
43 2017-12-02 P/JmMA/43 28.11, g.14:45 MKS Nielba Wągrowiec II 24:48 (10:19) MKS Poznań OSiR Wągrowiec
44 2017-12-02 P/JmMA/44 10.12, g.15:30 UKS Lider Swarzędz   UKS Spartakus Buk Heweliusza
 
45 2017-12-09 P/JmMA/45   Zespół nr 8   UKS Lider Swarzędz  
46 2017-12-09 P/JmMA/46 7.12, g.18:30 UKS Spartakus Buk   MKS Nielba Wągrowiec II Szarych Szeregów
47 2017-12-09 P/JmMA/47 7.12, g.17:30 MKS Poznań   KS Posnania Poznań Newtona
48 2017-12-09 P/JmMA/48 7.12, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec I   KPR Wolszyniak Wolsztyn OSiR
 
49 2017-12-13 P/JmMA/49   MKS Nielba Wągrowiec I   Zespół nr 8  
50 2017-12-13 P/JmMA/50 13.12, g.18:00 KPR Wolszyniak Wolsztyn   MKS Poznań  
51 2017-12-13 P/JmMA/51 15.12, g.19:15 KS Posnania Poznań   UKS Spartakus Buk Newtona
52 2017-12-13 P/JmMA/52   MKS Nielba Wągrowiec II   UKS Lider Swarzędz  
 
53 2017-12-16 P/JmMA/53   Zespół nr 8   MKS Nielba Wągrowiec II  
54 2017-12-16 P/JmMA/54   UKS Lider Swarzędz   KS Posnania Poznań  
55 2017-12-16 P/JmMA/55 14.12, g.18:30 UKS Spartakus Buk   KPR Wolszyniak Wolsztyn Szarych Szeregów
56 2017-12-16 P/JmMA/56 14.12, g.17:30 MKS Poznań   MKS Nielba Wągrowiec I  

 

GRUPA B

Lp DataStart Mecz Data meczu Gospodarz Wynik Gość Miejsce
 
1 2017-09-23 P/JmMB/1   Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice   Zespół nr 8  
2 2017-09-23 P/JmMB/2 29.09, g.14:30 Start Konin 15:32 (8:19) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
3 2017-09-23 P/JmMB/3   MKS Tęcza Kościan II 26:36 (13:17) UKS Nike Kalisz  
4 2017-09-23 P/JmMB/4 27.09, g.16:00 MKS Real-Astromal Leszno 19:47 (10:26) MKS Tęcza Kościan I  
 
5 2017-09-30 P/JmMB/5   Zespół nr 8   MKS Tęcza Kościan I  
6 2017-09-30 P/JmMB/6   UKS Nike Kalisz 33:16 (14:8) MKS Real-Astromal Leszno  
7 2017-09-30 P/JmMB/7   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 34:22 (15:11) MKS Tęcza Kościan II  
8 2017-09-30 P/JmMB/8   Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice 17:15 (5:8) Start Konin  
 
9 2017-10-07 P/JmMB/9   Start Konin   Zespół nr 8  
10 2017-10-07 P/JmMB/10 11.10, g.18:30 MKS Tęcza Kościan II 31:18 (11:9) Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice Uczniowska
11 2017-10-07 P/JmMB/11 6.10, g.16:00 MKS Real-Astromal Leszno 24:25 (11:11) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
12 2017-10-07 P/JmMB/12 11.10, g.18:20 MKS Tęcza Kościan I 24:31 (15:16) UKS Nike Kalisz Śmigielska
 
13 2017-10-14 P/JmMB/13   Zespół nr 8   UKS Nike Kalisz  
14 2017-10-14 P/JmMB/14 15.10, g.12:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 34:30 (13:15) MKS Tęcza Kościan I Krotoszyńska
15 2017-10-14 P/JmMB/15 20.10, g.17:15 Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice 27:27 (12:14) k.8:7 MKS Real-Astromal Leszno Myśliwska
16 2017-10-14 P/JmMB/16 16.10, g.19:15 Start Konin 20:24 (11:11) MKS Tęcza Kościan II  
 
17 2017-10-21 P/JmMB/17   MKS Tęcza Kościan II   Zespół nr 8  
18 2017-10-21 P/JmMB/18 27.10, g.17:00 MKS Real-Astromal Leszno 34:25 (19:11) Start Konin  
19 2017-10-21 P/JmMB/19 21.10, g.10:30 MKS Tęcza Kościan I 37:24 (18:17) Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice Śmigielska
20 2017-10-21 P/JmMB/20   UKS Nike Kalisz 23:29 (9:16) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
 
21 2017-10-28 P/JmMB/21   Zespół nr 8   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
22 2017-10-28 P/JmMB/22 25.10, g.17:15 Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice 26:29 (14:17) UKS Nike Kalisz Myśliwska
23 2017-10-28 P/JmMB/23 29.10, g.12:30 Start Konin 20:43 (13:21) MKS Tęcza Kościan I  
24 2017-10-28 P/JmMB/24   MKS Tęcza Kościan II 24:29 (9:16) MKS Real-Astromal Leszno  
 
25 2017-11-04 P/JmMB/25 31.10, g.18:30 MKS Real-Astromal Leszno   Zespół nr 8 Uczniowska
26 2017-11-04 P/JmMB/26 15.11, g.18:15 MKS Tęcza Kościan I   MKS Tęcza Kościan II ZSZ
27 2017-11-04 P/JmMB/27   UKS Nike Kalisz 41:8 (22:3) Start Konin  
28 2017-11-04 P/JmMB/28 2.11, g.17:15 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 38:23 (20:9) Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice Asnyka
 
29 2017-11-11 P/JmMB/29   Zespół nr 8   Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice  
30 2017-11-11 P/JmMB/30 9.11, g.17:15 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 45:14 (21:7) Start Konin Asnyka
31 2017-11-11 P/JmMB/31   UKS Nike Kalisz 41:28 (22:10) MKS Tęcza Kościan II  
32 2017-11-11 P/JmMB/32 23.11, g.18:00 MKS Tęcza Kościan I   MKS Real-Astromal Leszno ZSP
 
33 2017-11-18 P/JmMB/33   MKS Tęcza Kościan I   Zespół nr 8  
34 2017-11-18 P/JmMB/34 4.12, g.17:00 MKS Real-Astromal Leszno   UKS Nike Kalisz  
35 2017-11-18 P/JmMB/35 21.11, g.18:50 MKS Tęcza Kościan II 31:41 (18:19) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski Uczniowska
36 2017-11-18 P/JmMB/36 18.11., g.12:30 Start Konin

18:18 (12:9)

k.3:2

Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice  
 
37 2017-11-25 P/JmMB/37   Zespół nr 8   Start Konin  
38 2017-11-25 P/JmMB/38 29.11, g.17:15 Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice 27:32 (13:18) MKS Tęcza Kościan II Myśliwska
39 2017-11-25 P/JmMB/39 24.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 38:26 (22:9) MKS Real-Astromal Leszno Asnyka
40 2017-11-25 P/JmMB/40   UKS Nike Kalisz 26:39 (12:18) MKS Tęcza Kościan I  
 
41 2017-12-02 P/JmMB/41   UKS Nike Kalisz   Zespół nr 8  
42 2017-12-02 P/JmMB/42 11.12, g.16:30 MKS Tęcza Kościan I   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski ZSZ
43 2017-12-02 P/JmMB/43 1.12, g.17:00 MKS Real-Astromal Leszno 35:24 (14:12) Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice  
44 2017-12-02 P/JmMB/44   MKS Tęcza Kościan II   Start Konin  
 
45 2017-12-09 P/JmMB/45   Zespół nr 8   MKS Tęcza Kościan II  
46 2017-12-09 P/JmMB/46 11.12, g.19:15 Start Konin   MKS Real-Astromal Leszno  
47 2017-12-09 P/JmMB/47 6.12, g.17:15 Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice   MKS Tęcza Kościan I Myśliwska
48 2017-12-09 P/JmMB/48 6.12, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   UKS Nike Kalisz Asnyka
 
49 2017-12-13 P/JmMB/49   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   Zespół nr 8  
50 2017-12-13 P/JmMB/50   UKS Nike Kalisz   Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice  
51 2017-12-13 P/JmMB/51 13.12, g.18:20 MKS Tęcza Kościan I   Start Konin ZSZ
52 2017-12-13 P/JmMB/52 18.12, g.15:30 MKS Real-Astromal Leszno   MKS Tęcza Kościan II  
 
53 2017-12-16 P/JmMB/53   Zespół nr 8   MKS Real-Astromal Leszno  
54 2017-12-16 P/JmMB/54 20.12, g.18:20 MKS Tęcza Kościan II   MKS Tęcza Kościan I  
55 2017-12-16 P/JmMB/55 16.12, g.13:30 Start Konin   UKS Nike Kalisz  
56 2017-12-16 P/JmMB/56 18.12, g.17:15 Sekcja Piłki Ręcznej Włoszakowice   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski Myśliwska

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Komunikat nr 1 J~.pdf)Komunikat nr 1 J~.pdf 872 kB
Pobierz plik (Terminarz - Juni~.xls)Terminarz - Juni~.xls 36 kB