Terminarz - sezon 2016/2017

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. F - III runda

           

Kolejka 1, 2016-11-19 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/1

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Real-Astromal Leszno

    0:10

P/JMF/2

MKS Poznań

KPR Ostrovia Ostrów

18.11.16, g.17:45 Gim 54, Newtona 2 25:31 (9:17)

P/JMF/3

MKS Nielba Wągrowiec

MKS Tęcza Kościan

24.11.16, g.16:30 OSiR Kościuszki 59 48:36 (24:17)
           

Kolejka 2, 2016-11-23 [środa]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/4

MKS Real-Astromal Leszno

MKS Tęcza Kościan

   

30:31 (14:14)

P/JMF/5

MKS Poznań

MKS Nielba Wągrowiec

   

29:40 (11:18)

P/JMF/6

KPR Ostrovia Ostrów

SKF KPR Sparta Oborniki

24.11.16, g. 16:30   37:29 (20:13)
           

Kolejka 3, 2016-11-26 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/7

KPR Ostrovia Ostrów

MKS Real-Astromal Leszno

   

33:20 (17:10)

P/JMF/8

MKS Nielba Wągrowiec

SKF KPR Sparta Oborniki

   

32:28 (17:13)

P/JMF/9

MKS Tęcza Kościan

MKS Poznań

27.11.16, g.15:30

ZS 4

37:29 (20:9)
           

Kolejka 4, 2016-11-30 [środa]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/10

MKS Real-Astromal Leszno

MKS Poznań

29.11.16, g.17:15 Rejtana 1 24:17 (13:7)

P/JMF/11

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Tęcza Kościan

    0:10

P/JMF/12

KPR Ostrovia Ostrów

MKS Nielba Wągrowiec

    39:32 (21:14)
           

Kolejka 5, 2016-12-03 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/13

MKS Nielba Wągrowiec

MKS Real-Astromal Leszno

8.12.16, g.16:30 OSiR Wągrowiec 39:23 (20:8)

P/JMF/14

MKS Tęcza Kościan

KPR Ostrovia Ostrów

   

31:45 (19:18)

P/JMF/15

MKS Poznań

SKF KPR Sparta Oborniki

   

21:26 (10:13)

           

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. F - IV runda

           

Kolejka 6, 2016-12-07 [środa]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/16

MKS Real-Astromal Leszno

SKF KPR Sparta Oborniki

6.12.16, g.17:15 Rejtana 1 27:25 (14:12)

P/JMF/17

KPR Ostrovia Ostrów

MKS Poznań

7.12.16, g.16:30   38:17 (17:7)

P/JMF/18

MKS Tęcza Kościan

MKS Nielba Wągrowiec

5.12.16, g.18:20

ZS 4

43:27 (19:13)
           

Kolejka 7, 2016-12-10 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/19

MKS Tęcza Kościan

MKS Real-Astromal Leszno

   

26:24 (11:14)

P/JMF/20

MKS Nielba Wągrowiec

MKS Poznań

   

25:27 (12:13)

P/JMF/21

SKF KPR Sparta Oborniki

KPR Ostrovia Ostrów

    0:10
           

Kolejka 8, 2016-12-14 [środa]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/22

MKS Real-Astromal Leszno

KPR Ostrovia Ostrów

   

13:33 (4:17)

P/JMF/23

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Nielba Wągrowiec

   

30:26 (13:14)

P/JMF/24

MKS Poznań

MKS Tęcza Kościan

15.12.16, g.19:15 Newtona 2 24:31 (12:16)
           

Kolejka 9, 2016-12-17 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/25

MKS Poznań

MKS Real-Astromal Leszno

25.11.16, g.16:15 Newtona 2 22:15 (7:8)

P/JMF/26

MKS Tęcza Kościan

SKF KPR Sparta Oborniki

19.12.16, g.18:20

ZS 4

10:0

P/JMF/27

MKS Nielba Wągrowiec

KPR Ostrovia Ostrów

22.12.16, g.16:30 OSiR Wągrowiec

29:40

(18:20)

           

Kolejka 10, 2016-12-21 [środa]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMF/28

MKS Real-Astromal Leszno

MKS Nielba Wągrowiec

14.12.16, g.17:15 Rejtana 1 22:23 (10:13)

P/JMF/29

KPR Ostrovia Ostrów

MKS Tęcza Kościan

   

31:32 (18:16)

P/JMF/30

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Poznań

   

27:24 (14:15)

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. G - III runda
           
Kolejka 1, 2017-02-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/1 UKS Lider Swarzędz Polonia Środa 19.02.17, g.15:00 Mielżyńskiego 5a 38:33 (15:17)
P/JMG/2 SSRiR Start Konin UKS Rolnik Gołańcz 11.04.17, g.17:15 Popiełuszki 4  
P/JMG/3 WKS Grunwald Poznań KPR Wolsztyniak Wolsztyn 12.12.16, g.19:15 Gim 54, ul.Newtona

25:23

(10:9)

           
Kolejka 2, 2017-02-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/4 Polonia Środa KPR Wolsztyniak Wolsztyn     23:25 (11:9)
P/JMG/5 UKS Rolnik Gołańcz WKS Grunwald Poznań 25.02.17, g.11:00 Walki Mlodych 35 32:33 (14:20)
P/JMG/6 UKS Lider Swarzędz SSRiR Start Konin 26.02.17, g.11:00 Mielżyńskiego 5a 26:24 (13:12)
           
Kolejka 3, 2017-03-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/7 SSRiR Start Konin Polonia Środa     29:28 (13:14)
P/JMG/8 WKS Grunwald Poznań UKS Lider Swarzędz     28:34 (12:13)
P/JMG/9 KPR Wolsztyniak Wolsztyn UKS Rolnik Gołańcz 1.03.17, g. 18:00 MSS Świtezianka 29:20 (14:10)
           
Kolejka 4, 2017-03-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/10 Polonia Środa UKS Rolnik Gołańcz 9.03.17, g.19:20 20 Października 20 34:25 (15:1)
P/JMG/11 UKS Lider Swarzędz KPR Wolsztyniak Wolsztyn 05.03.17, g.15:00 Mielzyńskiego 5a 37:30 (21:13)
P/JMG/12 SSRiR Start Konin WKS Grunwald Poznań 11.03.17, g.14:30 Popiełuszki 4 41:29 (19:13)
           
Kolejka 5, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/13 WKS Grunwald Poznań Polonia Środa 17.03.17, g.19:15 ul. Newtona 2 27:18 (16:8)
P/JMG/14 KPR Wolsztyniak Wolsztyn SSRiR Start Konin     30:35 (16:14)
P/JMG/15 UKS Rolnik Gołańcz UKS Lider Swarzędz     32:33 (17:19)
           
Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. G - IV runda
           
Kolejka 6, 2017-03-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/16 Polonia Środa UKS Lider Swarzędz 23.03.17, g.19:20 20 Października 20 23:36 (8:18)
P/JMG/17 UKS Rolnik Gołańcz SSRiR Start Konin 25.03.17, g.11:00 Walki Młodych 35 28:31 (11:11)
P/JMG/18 KPR Wolsztyniak Wolsztyn WKS Grunwald Poznań 14.12.16, g.18:15 Marcinkowskiego 41:29 (21:14)
           
Kolejka 7, 2017-04-01 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/19 KPR Wolsztyniak Wolsztyn Polonia Środa     30:26 (11:12)
P/JMG/20 WKS Grunwald Poznań UKS Rolnik Gołańcz     33:34 (15:18)
P/JMG/21 SSRiR Start Konin UKS Lider Swarzędz 1.04.17, g.14:30 Popiełuszki 4 36:34 (15:17)
           
Kolejka 8, 2017-04-08 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/22 Polonia Środa SSRiR Start Konin     25:28 (14:16)
P/JMG/23 UKS Lider Swarzędz WKS Grunwald Poznań     31:31 (12:12)
P/JMG/24 UKS Rolnik Gołańcz KPR Wolsztyniak Wolsztyn 25.02.17, g.11:00 Walki Młodych 35 25:25 (17:15)
           
Kolejka 9, 2017-04-15 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/25 UKS Rolnik Gołańcz Polonia Środa 6.04.17, g.17:30 Walki Młodych 35 22:24 (10:12)
P/JMG/26 KPR Wolsztyniak Wolsztyn UKS Lider Swarzędz 25.01.17, g. 18:15 MSS Świtezianka 30:24 (13:13)
P/JMG/27 WKS Grunwald Poznań SSRiR Start Konin 7.04.17, g.19:15 Newtona 2 33:35 (12:15)
           
Kolejka 10, 2017-04-22 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/JMG/28 Polonia Środa WKS Grunwald Poznań 8.12.16, g.19:20 ul.20-paździenrika 38:33 (13:17)
P/JMG/29 SSRiR Start Konin KPR Wolsztyniak Wolsztyn     21:25 (13:12)
P/JMG/30 UKS Lider Swarzędz UKS Rolnik Gołańcz     28:26 (13:15)

 

 

 

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. A - I runda

           

Kolejka 1, 2016-09-10 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/1

MKS Nielba Wągrowiec

WKS Grunwald Poznań

08.09.16, g.16:00

OSiR Wągrowiec

41:25 (14:9)

P/JMA/2

MKS Poznan

UKS Rolnik Gołańcz

8.09.16, g.19:15

Gim. 54, ul.Newtona 2

24:22 (14:10)

P/JMA/3

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Lider Swarzędz

10.09.16, g.13:30

ul.Obrzycka 88

29:18 (13:9)

           

Kolejka 2, 2016-09-17 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/4

WKS Grunwald Poznań

UKS Lider Swarzędz

18.09.16, g.15:20

POSiR, ul.Chwiałkowskiego 34

28:34 (12:13)

P/JMA/5

UKS Rolnik Gołańcz

SKF KPR Sparta Oborniki

17.09.16, g.11:00

ul.Walki Młodych 35

24:24 (10:11)

P/JMA/6

MKS Poznań

MKS Nielba Wągrowiec

15.09.16, g.19:10

Gim 54 ZMIANA GOSPODARZA!!!

27:25 (13:12)

           

Kolejka 3, 2016-09-24 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/7

MKS Poznan

WKS Grunwald Poznań

22.09.16, g.19:15

Gim 54, ul.Newtona 2

40:20 (18:11)

P/JMA/8

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Nielba Wągrowiec

24.09.16, g.13:30

ul.Obrzycka 88

30:26 (13:14)

P/JMA/9

UKS Lider Swarzędz

UKS Rolnik Gołańcz

25.09.16, g.11:00

ul.Mielżyńskiego 5a

28:26 (13:15)

           

Kolejka 4, 2016-10-01 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/10

WKS Grunwald Poznań

UKS Rolnik Gołańcz

30.09.16, g.19:15

Gim 54, ul.Newtona 2

33:34 (15:18)

P/JMA/11

MKS Nielba Wągrowiec

UKS Lider Swarzędz

29.09.16, g.16:30

OSiR Wągrowiec

40:32 (22:18)

P/JMA/12

MKS Poznan

SKF KPR Sparta Oborniki

29.09.16, g.19:15

Gim 54, ul.Newtona 2

21:26 (10:13)

           

Kolejka 5, 2016-10-08 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/13

SKF KPR Sparta Oborniki

WKS Grunwald Poznań

8.10.16, g.13:30

ul. Obrzycka 88

35:21 (15:14)

P/JMA/14

UKS Lider Swarzędz

MKS Poznan

9.10.16, g.11:00

ul.Mielzyńskiego 5a

30:24 (17:12)

P/JMA/15

UKS Rolnik Gołańcz

MKS Nielba Wągrowiec

8.10.16, g.11:00

ul.Walki Młodych 35

28:29 (12:18)

           

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. A - II runda

           

Kolejka 6, 2016-10-15 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/16

WKS Grunwald Poznań

MKS Nielba Wągrowiec

14.10.16, g.19:15

Gim 54, ul. Newtona 2

30:36 (11:16)

P/JMA/17

UKS Rolnik Gołańcz

MKS Poznan

15.10.16, g.11:00

ul.Walki Młodych 35

21:23 (14:11)

P/JMA/18

UKS Lider Swarzędz

SKF KPR Sparta Oborniki

16.10.16, g.11:00

ul.Mielżyńskiego 5a

23:31(8:10)

           

Kolejka 7, 2016-10-22 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/19

UKS Lider Swarzędz

WKS Grunwald Poznań

23.10.16, g.11:00

ul.Mielżyńskiego 5a

31:31 (12:12)

P/JMA/20

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Rolnik Gołańcz

22.10.16, g.16:00

ul.Obrzycka 88

27:23 (13:11)

P/JMA/21

MKS Nielba Wągrowiec

MKS Poznań

20.10.16, g.16:30

OSiR Wągrowiec

40:29 (18:11)

           

Kolejka 8, 2016-10-29 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/22

WKS Grunwald Poznań

MKS Poznan

28.10.16, g.19:15

Gim 54, ul.Newtona 2

31:30 (13:14)

P/JMA/23

MKS Nielba Wągrowiec

SKF KPR Sparta Oborniki

27.10.2016, g.16:30

OSiR Wągrowiec

32:28 (17:13)

P/JMA/24

UKS Rolnik Gołańcz

UKS Lider Swarzędz

29.10.16, g.11:00

ul.Walki Młodych 35

32:33 (17:19)

           

Kolejka 9, 2016-11-05 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/25

UKS Rolnik Gołańcz

WKS Grunwald Poznań

5.11.16, g.11:00

ul.Walki Młodych 35

32:33 (14:20)

P/JMA/26

UKS Lider Swarzędz

MKS Nielba Wągrowiec

6.11.16, g.11:00

ul.Mielżyńskiego 5a

30:31 (13:11)

P/JMA/27

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Poznan

7.11.16, g.17:30

 

27:24 (14:15)

           

Kolejka 10, 2016-11-12 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMA/28

WKS Grunwald Poznań

SKF KPR Sparta Oborniki

13.11.16, g.11:00

POSiR, Chwialkowskiego 34

30:44 (18:21)

P/JMA/29

MKS Poznan

UKS Lider Swarzędz

10.11.16, g.19:15

Gim 54, ul.Newtona 2

38:17   (13:6)

P/JMA/30

MKS Nielba Wągrowiec

UKS Rolnik Gołańcz

10.11.2016, g.16:30

OSiR Wągrowiec

45:28 (21:12)

           

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. B - I runda

           

Kolejka 1, 2016-09-10 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/1

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

SSRiR Start Konin

8.09.16, g.16:15

SP 11 ul.Batorego 

40:26 (22:12)

P/JMB/2

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

Polonia Środa

9.09.16, g.17:45

MSS Świetzianka, ul.Marcinkowskiego

30:26 (11:12)

P/JMB/3

MKS Real-Astromal Leszno

MKS Tęcza Kościan

14.09.16, g.16:30

 

30:31 (14:14)

           

Kolejka 2, 2016-09-17 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/4

SSRiR Start Konin

MKS Tęcza Kościan

19.09.16, g.12:00

Popiełuszki 2a

44:24 (16:13)

P/JMB/5

Polonia Środa

MKS Real-Astromal Leszno

17.09.16, g.11:00

ul.Lipowa 9

25:37 (9:22)

P/JMB/6

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

14.09.16, g.16:15

SP 11 ul.Batorego

37:22 (20:10)

           

Kolejka 3, 2016-09-24 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/7

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

SSRiR Start Konin

21.09.16, g.17:45

MSS Świtezianka, ul.Marcinkowskiego

30:35 (16:14)

P/JMB/8

MKS Real-Astromal Leszno

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

21.09.16, g.17:15

 

13:33

(4:17)

P/JMB/9

MKS Tęcza Kościan

Polonia Środa

24.09.16, g.11:30

ZS 4

40:23 (21:15)

           

Kolejka 4, 2016-10-01 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/10

SSRiR Start Konin

Polonia Środa

1.10.16, g.14:30

Popiełuszki 2a

29:28 (13:14)

P/JMB/11

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MKS Tęcza Kościan

29.09.16, g.16:15

SP 11 ul.Batorego

31:32 (18:16)

P/JMB/12

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Real-Astromal Leszno

28.09.16, g.18:15

MSS Świtezianka, ul. Marcinkowskiego

15:31

(5:13)

           

Kolejka 5, 2016-10-08 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/13

MKS Real-Astromal Leszno

SSRiR Start Konin

5.10.16, g.17:15

 

36:20

(16:9)

P/JMB/14

MKS Tęcza Kościan

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

9.10.16, g.11:00

ZS 4

36:30 (20:15)

P/JMB/15

Polonia Środa

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

8.10.16, g.11:00

ul.Lipowa 9

23:40

(9:15)

           

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Juniorów gr. B - II runda

           

Kolejka 6, 2016-10-15 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/16

SSRiR Start Konin

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

15.10.16, g.14:30

Popiełuszki 2a

31:41

(14:24)

P/JMB/17

Polonia Środa

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

15.10.16, g.11:00

ul.Lipowa 9

23:25 (11:9)

P/JMB/18

MKS Tęcza Kościan

MKS Real-Astromal Leszno

16.10.16, .g.11:30

ZS 4

26:24 (11:14)

           

Kolejka 7, 2016-10-22 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/19

MKS Tęcza Kościan

SSRiR Start Konin

23.10.16, g.11:00

ZS 4

43:29 (24:13)

P/JMB/20

MKS Real-Astromal Leszno

Polonia Środa

19.10.16, g.17:15

 

41:22 (21:11)

P/JMB/21

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

19.10.16, g.18:15

MSS Świtezianka, ul.Marcinkowskiego

22:32 (12:17)

           

Kolejka 8, 2016-10-29 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/22

SSRiR Start Konin

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

26.10.16, g.16:00

Popiełuszki 2a

21:25 (13:12)

P/JMB/23

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MKS Real-Astromal Leszno

27.10.16, g.16:15

SP 11 ul.Batorego

33:20 (17:10)

P/JMB/24

Polonia Środa

MKS Tęcza Kościan

27.10.16, g.19:20

ul.Lipowa 9

23:32 (10:19)

           

Kolejka 9, 2016-11-05 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/25

Polonia Środa

SSRiR Start Konin

5.11.16, g.12:30

ul.Lipowa 9

25:28 (14:16)

P/JMB/26

MKS Tęcza Kościan

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

7.11.16, g.18:20

ZS 4

31:45 (19:18)

P/JMB/27

MKS Real-Astromal Leszno

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

2.11.16, g.15:30

 

30:25 (19:12)

           

Kolejka 10, 2016-11-12 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/JMB/28

SSRiR Start Konin

MKS Real-Astromal Leszno

12.11.16, g.14:00

Popiełuszki 2a

29:34 (9:20)

P/JMB/29

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

MKS Tęcza Kościan

9.11.16, g.18:15

MSS Świtezianka, ul.Marcinkowskiego

19:31 (6:13)

P/JMB/30

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Polonia Środa

10.11.16, g.16:15

SP 11 ul.Batorego

36:27 (17:12)