JUNIORZY - 2017/2018

 

Lp DataStart Mecz Data meczu Gospodarz Wynik Gość Miejsce
 
1 17-09-16 P/JM/1   KPR Ostrovia Ostrów II   Zespół nr 12  
2 17-09-16 P/JM/2 2017-09-14 16:30 MKS Nielba Wągrowiec  35:38 (18:19) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
3 17-09-16 P/JM/3 2017-09-16 11:00 MKS Tęcza Kościan 27:32 (11:10) Sparta Oborniki  
4 17-09-16 P/JM/4   KS Polonia Środa Wlkp. 16:33 (7:14) MKS Real-Astromal Leszno  
5 17-09-16 P/JM/5 2017-09-16 11:00 UKS Lider Swarzędz 40:32 (17:16) WKS Grunwald Poznań  
6 17-09-16 P/JM/6 2017-09-18 17:30 MKS Poznan 28:13 (16:6) KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
 
7 17-09-20 P/JM/7   Zespół nr 12   KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
8 17-09-20 P/JM/8 2017-09-22 19:15 WKS Grunwald Poznań 15:32 (7:13) MKS Poznan  
9 17-09-20 P/JM/9 2017-09-20 17:15 MKS Real-Astromal Leszno 33:27 (16:12) UKS Lider Swarzędz  
10 17-09-20 P/JM/10   Sparta Oborniki 48:16 (26:6) KS Polonia Środa Wlkp.  
11 17-09-20 P/JM/11 2017-09-20 17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 40:28 (17:13) MKS Tęcza Kościan  
12 17-09-20 P/JM/12 2017-09-21 16:30 MKS Nielba Wągrowiec  26:24 (14:14) KPR Ostrovia Ostrów II  
 
13 17-09-23 P/JM/13   MKS Nielba Wągrowiec    Zespół nr 12  
14 17-09-23 P/JM/14 2017-09-23 14:00 MKS Tęcza Kościan   KPR Ostrovia Ostrów II  
15 17-09-23 P/JM/15   KS Polonia Środa Wlkp. 20:43 (8:21) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
16 17-09-23 P/JM/16   UKS Lider Swarzędz 31:33 (18:17) Sparta Oborniki  
17 17-09-23 P/JM/17 2017-09-25 17:30 MKS Poznan 23:17 (11:5) MKS Real-Astromal Leszno  
18 17-09-23 P/JM/18 2017-09-25 19:00 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 11:23 (4:13) WKS Grunwald Poznań  
 
19 17-09-27 P/JM/19   Zespół nr 12   WKS Grunwald Poznań  
20 17-09-27 P/JM/20 2017-09-28 17:15 MKS Real-Astromal Leszno   KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
21 17-09-27 P/JM/21   Sparta Oborniki 27:21 (13:12) MKS Poznan  
22 17-09-27 P/JM/22 2017-09-28 18:00 UKS Lider Swarzędz 21:42 (9:25) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
23 17-09-27 P/JM/23   KPR Ostrovia Ostrów II 46:22 (25:12) KS Polonia Środa Wlkp.  
24 17-09-27 P/JM/24 2017-09-28 16:30 MKS Nielba Wągrowiec  51:33 (24:18) MKS Tęcza Kościan  
 
25 17-09-30 P/JM/25   MKS Tęcza Kościan   Zespół nr 12  
26 17-09-30 P/JM/26   KS Polonia Środa Wlkp. 15:30 (7:13) MKS Nielba Wągrowiec   
27 17-09-30 P/JM/27 2017-09-30 15:00 UKS Lider Swarzędz 31:30 (17:14) KPR Ostrovia Ostrów II  
28 17-09-30 P/JM/28 2017-10-02 17:30 MKS Poznan 13:36 (4:20) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
29 17-09-30 P/JM/29 4.10, g.18:00 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 16:24 (7:11) Sparta Oborniki Marcinkowskiego
30 17-09-30 P/JM/30 2017-09-29 19:15 WKS Grunwald Poznań 13:18 (9:9) MKS Real-Astromal Leszno  
 
31 17-10-07 P/JM/31   Zespół nr 12   MKS Real-Astromal Leszno  
32 17-10-07 P/JM/32 11.10, g.19:10 Sparta Oborniki 33:23 (17:12) WKS Grunwald Poznań  
33 17-10-07 P/JM/33 6.10, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 42:9 (22:3) KPR Wolsztyniak Wolsztyn Asnyka
34 17-10-07 P/JM/34 5.10, g.17:15 KPR Ostrovia Ostrów II 24:29 (13:12) MKS Poznan Asnyka
35 17-10-07 P/JM/35 9.10, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec  36:35 (19:14) UKS Lider Swarzędz OSiR
36 17-10-07 P/JM/36 7.10, g.11:00 MKS Tęcza Kościan 39:29 (20:13) KS Polonia Środa Wlkp. Uczniowska
 
37 17-10-11 P/JM/37   KS Polonia Środa Wlkp.   Zespół nr 12  
38 17-10-11 P/JM/38 12.10, g.18:00 UKS Lider Swarzędz   MKS Tęcza Kościan Kleszczewo
39 17-10-11 P/JM/39   MKS Poznan   MKS Nielba Wągrowiec   
40 17-10-11 P/JM/40 11.10, g.18:00 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 23:26 (8:15) KPR Ostrovia Ostrów II Marcinkowskiego
41 17-10-11 P/JM/41 13.10, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski Newtona
42 17-10-11 P/JM/42 11.10, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   Sparta Oborniki  
 
43 17-10-14 P/JM/43   Zespół nr 12   Sparta Oborniki  
44 17-10-14 P/JM/44 12.10, g. 17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   MKS Real-Astromal Leszno Asnyka
45 17-10-14 P/JM/45 17.10, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów II   WKS Grunwald Poznań Asnyka
46 17-10-14 P/JM/46 16:10, g.17:30 MKS Nielba Wągrowiec    KPR Wolsztyniak Wolsztyn OSiR
47 17-10-14 P/JM/47 14.10, g.12:00 MKS Tęcza Kościan   MKS Poznan Uczniowska
48 17-10-14 P/JM/48 12.10, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   UKS Lider Swarzędz 20 Października
 
49 17-10-21 P/JM/49   UKS Lider Swarzędz   Zespół nr 12  
50 17-10-21 P/JM/50   MKS Poznan   KS Polonia Środa Wlkp.  
51 17-10-21 P/JM/51 23.10, g.19:45 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   MKS Tęcza Kościan Marcinkowskiego
52 17-10-21 P/JM/52 20.10, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   MKS Nielba Wągrowiec  Newtona
53 17-10-21 P/JM/53 25.10, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   KPR Ostrovia Ostrów II  
54 17-10-21 P/JM/54 27.10, g.17:00 Sparta Oborniki   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
 
55 17-10-25 P/JM/55   Zespół nr 12   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
56 17-10-25 P/JM/56 25.10, g.17:15 KPR Ostrovia Ostrów II   Sparta Oborniki Asnyka
57 17-10-25 P/JM/57 26.10, g.16:30 MKS Nielba Wągrowiec    MKS Real-Astromal Leszno OSiR
58 17-10-25 P/JM/58   MKS Tęcza Kościan   WKS Grunwald Poznań  
59 17-10-25 P/JM/59 26.10, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   KPR Wolsztyniak Wolsztyn 20 Października
60 17-10-25 P/JM/60 26.10, g.18:00 UKS Lider Swarzędz   MKS Poznan Kleszczewo
 
61 17-10-28 P/JM/61   MKS Poznan   Zespół nr 12  
62 17-10-28 P/JM/62 30.10, g.19:45 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   UKS Lider Swarzędz Marcinkowskiego
63 17-10-28 P/JM/63 27.10, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   KS Polonia Środa Wlkp. Newtona
64 17-10-28 P/JM/64 30.10, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   MKS Tęcza Kościan  
65 17-10-28 P/JM/65 30.10, g.17:00 Sparta Oborniki   MKS Nielba Wągrowiec   
66 17-10-28 P/JM/66 26.10, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   KPR Ostrovia Ostrów II Asnyka
 
67 17-11-04 P/JM/67   Zespół nr 12   KPR Ostrovia Ostrów II  
68 17-11-04 P/JM/68 3.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   MKS Nielba Wągrowiec  Asnyka
69 17-11-04 P/JM/69 8.11, g.19:10 Sparta Oborniki   MKS Tęcza Kościan  
70 17-11-04 P/JM/70 8.11, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   KS Polonia Środa Wlkp.  
71 17-11-04 P/JM/71 3.11, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   UKS Lider Swarzędz Newtona 2
72 17-11-04 P/JM/72 6.11, g.19:45 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   MKS Poznan Marcinkowskiego 
 
73 17-11-08 P/JM/73   KPR Wolsztyniak Wolsztyn   Zespół nr 12  
74 17-11-08 P/JM/74   MKS Poznan   WKS Grunwald Poznań  
75 17-11-08 P/JM/75 9.11, g.18:00 UKS Lider Swarzędz   MKS Real-Astromal Leszno Kleszczewo
76 17-11-08 P/JM/76 9.11, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   Sparta Oborniki 20 Października
77 17-11-08 P/JM/77   MKS Tęcza Kościan   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
78 17-11-08 P/JM/78 8.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów II   MKS Nielba Wągrowiec  Asnyka
 
79 17-11-15 P/JM/79   Zespół nr 12   MKS Nielba Wągrowiec   
80 17-11-15 P/JM/80 16.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów II   MKS Tęcza Kościan Asnyka
81 17-11-15 P/JM/81 15.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   KS Polonia Środa Wlkp. Asnyka
82 17-11-15 P/JM/82 15.11, g.19:10 Sparta Oborniki   UKS Lider Swarzędz  
83 17-11-15 P/JM/83 15.11, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   MKS Poznan  
84 17-11-15 P/JM/84 17.11, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   KPR Wolsztyniak Wolsztyn Newtona
 
85 17-11-18 P/JM/85   WKS Grunwald Poznań   Zespół nr 12  
86 17-11-18 P/JM/86 20.11, g.19:45 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   MKS Real-Astromal Leszno Marcinkowskiego
87 17-11-18 P/JM/87   MKS Poznan   Sparta Oborniki  
88 17-11-18 P/JM/88 17.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   UKS Lider Swarzędz Asnyka
89 17-11-18 P/JM/89 18.11, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   KPR Ostrovia Ostrów II 20 Października
90 17-11-18 P/JM/90   MKS Tęcza Kościan   MKS Nielba Wągrowiec   
 
91 17-11-22 P/JM/91   Zespół nr 12   MKS Tęcza Kościan  
92 17-11-22 P/JM/92   MKS Nielba Wągrowiec    KS Polonia Środa Wlkp.  
93 17-11-22 P/JM/93 23.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów II   UKS Lider Swarzędz Asnyka
94 17-11-22 P/JM/94 22.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   MKS Poznan Asnyka
95 17-11-22 P/JM/95 22.11, g.19:10 Sparta Oborniki   KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
96 17-11-22 P/JM/96 22.11, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   WKS Grunwald Poznań  
 
97 17-11-25 P/JM/97   MKS Real-Astromal Leszno   Zespół nr 12  
98 17-11-25 P/JM/98 24.11, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   Sparta Oborniki Newtona 2
99 17-11-25 P/JM/99 8.12, g.18:30 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski Marcinkowskiego
100 17-11-25 P/JM/100   MKS Poznan   KPR Ostrovia Ostrów II  
101 17-11-25 P/JM/101 26.11, g.16:00 UKS Lider Swarzędz   MKS Nielba Wągrowiec  Kleszczewo
102 17-11-25 P/JM/102 23.11, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   MKS Tęcza Kościan 20 Października
 
103 17-11-29 P/JM/103   Zespół nr 12   KS Polonia Środa Wlkp.  
104 17-11-29 P/JM/104   MKS Tęcza Kościan   UKS Lider Swarzędz  
105 17-11-29 P/JM/105   MKS Nielba Wągrowiec    MKS Poznan  
106 17-11-29 P/JM/106   KPR Ostrovia Ostrów II   KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
107 17-11-29 P/JM/107 28.11, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   WKS Grunwald Poznań Asnyka
108 17-11-29 P/JM/108 29.11, g.19:10 Sparta Oborniki   MKS Real-Astromal Leszno  
 
109 17-12-02 P/JM/109   Sparta Oborniki   Zespół nr 12  
110 17-12-02 P/JM/110 6.12, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  
111 17-12-02 P/JM/111 1.12, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   KPR Ostrovia Ostrów II Newtona 2
112 17-12-02 P/JM/112 20.12, g.18:00 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   MKS Nielba Wągrowiec  Marcinkowskiego
113 17-12-02 P/JM/113   MKS Poznan   MKS Tęcza Kościan  
114 17-12-02 P/JM/114 3.12, g.16:00 UKS Lider Swarzędz   KS Polonia Środa Wlkp. Kleszczewo
 
115 17-12-06 P/JM/115   Zespół nr 12   UKS Lider Swarzędz  
116 17-12-06 P/JM/116 7.12, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   MKS Poznan 20 Października
117 17-12-06 P/JM/117   MKS Tęcza Kościan   KPR Wolsztyniak Wolsztyn  
118 17-12-06 P/JM/118   MKS Nielba Wągrowiec    WKS Grunwald Poznań  
119 17-12-06 P/JM/119 7.12, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów II   MKS Real-Astromal Leszno Asnyka
120 17-12-06 P/JM/120 5.12, g.17:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   Sparta Oborniki Asnyka
 
121 17-12-09 P/JM/121   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski   Zespół nr 12  
122 17-12-09 P/JM/122 13.12, g.19:10 Sparta Oborniki   KPR Ostrovia Ostrów II  
123 17-12-09 P/JM/123 13.12, g.17:15 MKS Real-Astromal Leszno   MKS Nielba Wągrowiec   
124 17-12-09 P/JM/124 8.12, g.19:15 WKS Grunwald Poznań   MKS Tęcza Kościan Newtona 2
125 17-12-09 P/JM/125 11.12, g.19:45 KPR Wolsztyniak Wolsztyn   KS Polonia Środa Wlkp. Marcinkowskiego
126 17-12-09 P/JM/126   MKS Poznan   UKS Lider Swarzędz  
 
127 17-12-16 P/JM/127   Zespół nr 12   MKS Poznan  
128 17-12-16 P/JM/128 17.12, g.11:00 UKS Lider Swarzędz   KPR Wolsztyniak Wolsztyn Kleszczewo
129 17-12-16 P/JM/129 14.12, g.19:15 KS Polonia Środa Wlkp.   WKS Grunwald Poznań 20 Października
130 17-12-16 P/JM/130   MKS Tęcza Kościan   MKS Real-Astromal Leszno  
131 17-12-16 P/JM/131   MKS Nielba Wągrowiec    Sparta Oborniki  
132 17-12-16 P/JM/132 14.12, g.17:15 KPR Ostrovia Ostrów II   KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski  

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Komunikat nr 1 J~.pdf)Komunikat nr 1 J~.pdf 853 kB
Pobierz plik (Terminarz - Juni~.xls)Terminarz - Juni~.xls 35 kB