Terminarz - sezon 2016/2017

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. F - III runda
           
Kolejka 1, 2017-03-01 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Nielba Wągrowiec I 3.03.17, g.16:00   37:22 (19:12)
P/MłMF/2 KS Posnania  SPR BZK Włoszakowice 6.03.17, g.15:30   35:27 (22:9)
P/MłMF/3 MKS Tęcza Kościan MKS Poznań I 2.03.17, g.17:45 ZS 1 , ul. Mickiewicza 41:26 (22:10)
P/MłMF/4 UKS Lider Swarzędz KPR Ostrovia II 8.03.17, g.17:30 Św. Marcin 1 28:30 (15:16)
           
Kolejka 2, 2017-03-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/5 KPR Ostrovia II MKS Nielba Wągrowiec 7.03.17, g.16:30 Gim 4 ZMIANA GOSPODARZA!!! 22:14 (12:7)
P/MłMF/6 MKS Poznań I UKS Lider Swarzędz     33:33 (18:17)
P/MłMF/7 SPR BZK Włoszakowice MKS Tęcza Kościan     26:30 (12:17)
P/MłMF/8 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. KS Posnania  10.03.17, g.16:00   40:28 (19:15)
           
Kolejka 3, 2017-03-08 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/9 KS Posnania  MKS Nielba Wągrowiec I     31:27 (14:14)
P/MłMF/10 MKS Tęcza Kościan KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.     37:31 (17:19)
P/MłMF/11 UKS Lider Swarzędz SPR BZK Włoszakowice 15.03.17, g.17:30 Św. Marcin 1 30:36 (18:21)
P/MłMF/12 KPR Ostrovia II MKS Poznań I 25.03.17, g.13:00 Gim 4 41:30 (21:14)
           
Kolejka 4, 2017-03-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/13 MKS Nielba Wągrowiec I MKS Poznań I     28:32 (16:18)
P/MłMF/14 SPR BZK Włoszakowice KPR Ostrovia II     24:26 (8:12)
P/MłMF/15 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. UKS Lider Swarzędz 20.04.17, g.16:15   45:41 (25:19)
P/MłMF/16 KS Posnania  MKS Tęcza Kościan 14.03.17, g.15:30   35:33 (17:17)
           
Kolejka 5, 2017-03-15 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/17 MKS Tęcza Kościan MKS Nielba Wągrowiec I 16.03.17, g.17:45 Mickiewicza 31:19 (16:5)
P/MłMF/18 UKS Lider Swarzędz KS Posnania      40:24 (19:9)
P/MłMF/19 KPR Ostrovia II KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.     26:32 (13:15)
P/MłMF/20 MKS Poznań I SPR BZK Włoszakowice 14.03.17, g.16:20 Gim 54 30:28 (15:12)
           
Kolejka 6, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/21 MKS Nielba Wągrowiec I SPR BZK Włoszakowice     27:24 (14:11)
P/MłMF/22 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Poznań I 20.03.17, g.16:00   50:37 (26:15)
P/MłMF/23 KS Posnania  KPR Ostrovia II 21.03.17, g.15:30   32:25 (16:8)
P/MłMF/24 MKS Tęcza Kościan UKS Lider Swarzędz 23.03.17, g.17:45 Mickiewicza 31:25 (17:9)
           
Kolejka 7, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/25 UKS Lider Swarzędz MKS Nielba Wągrowiec I     36:23 (21:11)
P/MłMF/26 KPR Ostrovia II MKS Tęcza Kościan     31:34 (16:14)
P/MłMF/27 MKS Poznań I KS Posnania      31:36 (14:17)
P/MłMF/28 SPR BZK Włoszakowice KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.     27:28 (12:16)
           
Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. F - IV runda
           
Kolejka 8, 2017-03-22 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/29 MKS Nielba Wągrowiec I KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 24.03.17, g.15:00 OSiR Wągrowiec 26:29 (14:14)
P/MłMF/30 SPR BZK Włoszakowice KS Posnania  29.03.17, g.17:15 Myśliwska 1a 22:21 (12:10)
P/MłMF/31 MKS Poznań I MKS Tęcza Kościan 24.03.17, g.17:50 Gim 54 30:43 (14:19)
P/MłMF/32 KPR Ostrovia II UKS Lider Swarzędz 28.03.17, g.16:30 Gim 4 34:33 (17:15)
           
Kolejka 9, 2017-03-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/33 MKS Nielba Wągrowiec I KPR Ostrovia II 30.03.17, g.16:30 OSiR Wągrowiec 26:30 (12:16)
P/MłMF/34 UKS Lider Swarzędz MKS Poznań I     40:35 (17:17)
P/MłMF/35 MKS Tęcza Kościan SPR BZK Włoszakowice     38:23 (19:8)
P/MłMF/36 KS Posnania  KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 27.03.17, g.15:30   33:40 (20:20)
           
Kolejka 10, 2017-03-29 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/37 MKS Nielba Wągrowiec I KS Posnania      25:25 (12:13)
P/MłMF/38 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Tęcza Kościan     44:37 (21:15)
P/MłMF/39 SPR BZK Włoszakowice UKS Lider Swarzędz 10.04.17, g.18:00 Myśliwska 1a 30:26 (15:16)
P/MłMF/40 MKS Poznań I KPR Ostrovia II 20.04.17, g.16:20 Gim 54 32:39 (15:18)
           
Kolejka 11, 2017-04-01 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/41 MKS Poznań I MKS Nielba Wągrowiec I     32:25 (14:16)
P/MłMF/42 KPR Ostrovia II SPR BZK Włoszakowice     23:22 (13:12)
P/MłMF/43 UKS Lider Swarzędz KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 1.04.17, g.10:30 Św. Marcin 1 23:38 (14:21)
P/MłMF/44 MKS Tęcza Kościan KS Posnania  20.04.17, g.17:45 Mickiewicza 41:25 (21:11)
           
Kolejka 12, 2017-04-05 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/45 MKS Nielba Wągrowiec I MKS Tęcza Kościan 7.04.17, g.15:00 OSiR Wągrowiec 21:27 (12:11)
P/MłMF/46 KS Posnania  UKS Lider Swarzędz     47:30 (26:18)
P/MłMF/47 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. KPR Ostrovia II     44:33 (23:14)
P/MłMF/48 SPR BZK Włoszakowice MKS Poznań I 12.04.17, g.17:15 Mysliwska 1a 29:29 (15:14)
           
Kolejka 13, 2017-04-08 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/49 SPR BZK Włoszakowice MKS Nielba Wągrowiec I 21.04.17, g.16:30 Myśliwska 1a 26:13 (14:7)
P/MłMF/50 MKS Poznań I KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.04.17, g.16:20 Gim 54 33:47 (13:23)
P/MłMF/51 KPR Ostrovia II KS Posnania  11.04.17, g.16:30 Gim 4 26:26 (12:10)
P/MłMF/52 UKS Lider Swarzędz MKS Tęcza Kościan 19.04.17, g.17:30 Św. Marcin 1 36:37 (17:21)
           
Kolejka 14, 2017-04-12 [środa]
Nr Gospodarz Gość Data meczu Miejsce Wynik
P/MłMF/53 MKS Nielba Wągrowiec I UKS Lider Swarzędz     27:21 (11:10)
P/MłMF/54 MKS Tęcza Kościan KPR Ostrovia II     33:18 (17:7)
P/MłMF/55 KS Posnania  MKS Poznań I     36:29 (20:14)
P/MłMF/56 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. SPR BZK Włoszakowice     39:27 (21:12)

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. P - III runda
           
Kolejka 1, 2017-03-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/1 SSRiR Start Konin Pauzuje      
P/MłMP/2 MKS Nielba Wągrowiec II KPR Wolszyniak Wolsztyn 28:22 (13:11) 12.04.17, g.16:30  
P/MłMP/3 MKS Real Astromal Leszno MKS Poznań II 30:19 (16:8) 16.03.17, g.15:45 Rejtana 1
P/MłMP/4 Polonia Środa UKS Spartanie Jerka 39:30 (17:13) 13.03.17, g.17:50 20 Października 12
P/MłMP/5 MKS Real Astromal Leszno II SKF KPR Sparta Oborniki 21:12 (13:5) 16.03.17, g.17:15 Rejtana 1
           
Kolejka 2, 2017-03-15 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/6 Pauzuje SKF KPR Sparta Oborniki      
P/MłMP/7 UKS Spartanie Jerka MKS Real Astromal Leszno II 23:30 (8:17)    
P/MłMP/8 MKS Poznań II Polonia Środa 22:34 (11:14)    
P/MłMP/9 KPR Wolszyniak Wolsztyn MKS Real Astromal Leszno 20:39 (12:19)    
P/MłMP/10 SSRiR Start Konin MKS Nielba Wągrowiec II 23:27 (13:8) 15.03.17, g.16:00 Popiełuszki 2a
           
Kolejka 3, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/11 MKS Nielba Wągrowiec II Pauzuje      
P/MłMP/12 MKS Real Astromal Leszno SSRiR Start Konin 21:29 (8:15)    
P/MłMP/13 Polonia Środa KPR Wolszyniak Wolsztyn 43:37 (16:17) 27.03.17, g.17:50 20 Października 12
P/MłMP/14 MKS Real Astromal Leszno II MKS Poznań II 23:18 (13:11) 23.03.17, g.15:45 Rejtana 1
P/MłMP/15 SKF KPR Sparta Oborniki UKS Spartanie Jerka 29:34 (16:14) 24.03.17, g.15:00 Obrzycka 88
           
Kolejka 4, 2017-03-22 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/16 Pauzuje UKS Spartanie Jerka      
P/MłMP/17 MKS Poznań II SKF KPR Sparta Oborniki 30:28 (15:11)    
P/MłMP/18 KPR Wolszyniak Wolsztyn MKS Real Astromal Leszno II 17:19 (9:10)    
P/MłMP/19 SSRiR Start Konin Polonia Środa 22:13 (14:8) 23.03.17, g.16:15 Aleja 1 Maja 1a
P/MłMP/20 MKS Nielba Wągrowiec II MKS Real Astromal Leszno   DO USTALENIA!!!  
           
Kolejka 5, 2017-03-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/21 MKS Real Astromal Leszno Pauzuje      
P/MłMP/22 Polonia Środa MKS Nielba Wągrowiec II 20:26 (11:12)    
P/MłMP/23 MKS Real Astromal Leszno II SSRiR Start Konin 19:22 (8:12)    
P/MłMP/24 SKF KPR Sparta Oborniki KPR Wolszyniak Wolsztyn 34:25 (14:14) 3.04.17, g.15:30 Obrzycka 88
P/MłMP/25 UKS Spartanie Jerka MKS Poznań II 39:40 (21:20) 22.03.17, g.16:30 Szkolna 5
           
Kolejka 6, 2017-03-29 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/26 Pauzuje MKS Poznań II      
P/MłMP/27 KPR Wolszyniak Wolsztyn UKS Spartanie Jerka 24:25 (12:14)    
P/MłMP/28 SSRiR Start Konin SKF KPR Sparta Oborniki 25:18 (12:8)   Aleja 1 Maja 1 a
P/MłMP/29 MKS Nielba Wągrowiec II MKS Real Astromal Leszno II 28:18 (15:6) 31.03.17, g.15:00  
P/MłMP/30 MKS Real Astromal Leszno Polonia Środa 24:19 (13:6) 30.03.17, g.15:45 Rejtana 1
           
Kolejka 7, 2017-04-01 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/31 Polonia Środa Pauzuje      
P/MłMP/32 MKS Real Astromal Leszno II MKS Real Astromal Leszno 17:26 (12:15)    
P/MłMP/33 SKF KPR Sparta Oborniki MKS Nielba Wągrowiec II 17:29 (10:13)    
P/MłMP/34 UKS Spartanie Jerka SSRiR Start Konin 28:32 (11:16)    
P/MłMP/35 MKS Poznań II KPR Wolszyniak Wolsztyn 28:39 (9:20) 4.04.17, g.16:20 Gim 54
           
Kolejka 8, 2017-04-05 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/36 Pauzuje KPR Wolszyniak Wolsztyn      
P/MłMP/37 SSRiR Start Konin MKS Poznań II 24:20 (12:11) 5.04.17, g.16:00 Popiełuszki 2 a
P/MłMP/38 MKS Nielba Wągrowiec II UKS Spartanie Jerka 40:31 (20:16) 6.04.17, g.16:30  
P/MłMP/39 MKS Real Astromal Leszno SKF KPR Sparta Oborniki 32:22 (18:10) 6.04.17, g.15:45 Rejtana 1
P/MłMP/40 Polonia Środa MKS Real Astromal Leszno II 22:20 (9:12) 3.04.17, g.17:50 20 Października 12
           
Kolejka 9, 2017-04-08 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/41 MKS Real Astromal Leszno II Pauzuje      
P/MłMP/42 SKF KPR Sparta Oborniki Polonia Środa 12:21 (5:11)    
P/MłMP/43 UKS Spartanie Jerka MKS Real Astromal Leszno 19:35 (13:16)    
P/MłMP/44 MKS Poznań II MKS Nielba Wągrowiec II 27:32 (12:19)    
P/MłMP/45 KPR Wolszyniak Wolsztyn SSRiR Start Konin 14:35 (6:15)    
           
           
Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. P - IV runda
           
Kolejka 10, 2017-04-12 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/46 Pauzuje SSRiR Start Konin      
P/MłMP/47 KPR Wolszyniak Wolsztyn MKS Nielba Wągrowiec II 22:32 (9:15) 10.04.17, g.17:30  
P/MłMP/48 MKS Poznań II MKS Real Astromal Leszno 24:27 (6:17) 11.04.17, g.16:20 Gim 54
P/MłMP/49 UKS Spartanie Jerka Polonia Środa 35:37 (14:16) 11.04.17, g.16:30 Szkolna 5
P/MłMP/50 SKF KPR Sparta Oborniki MKS Real Astromal Leszno II 29:18 (10:10) 12.04.17, g.15:30 Obrzycka 88
           
Kolejka 11, 2017-04-19 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/51 SKF KPR Sparta Oborniki Pauzuje      
P/MłMP/52 MKS Real Astromal Leszno II UKS Spartanie Jerka 23:24 (9:11)    
P/MłMP/53 Polonia Środa MKS Poznań II 27:18 (14:9)    
P/MłMP/54 MKS Real Astromal Leszno KPR Wolszyniak Wolsztyn 29:20 (13:8)    
P/MłMP/55 MKS Nielba Wągrowiec II SSRiR Start Konin 30:23 (15:11) 20.04.17, g.16:30  
           
Kolejka 12, 2017-04-22 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/56 Pauzuje MKS Nielba Wągrowiec II      
P/MłMP/57 SSRiR Start Konin MKS Real Astromal Leszno 25:15 (13:6)    
P/MłMP/58 KPR Wolszyniak Wolsztyn Polonia Środa 18:33 (9:14) 25.04.17, g.17:30 Wschowska 15
P/MłMP/59 MKS Poznań II MKS Real Astromal Leszno II   25.04.17, g.16:20 Gim 54
P/MłMP/60 UKS Spartanie Jerka SKF KPR Sparta Oborniki 31:31 (17:15) 15.05.17, g.15:30 Szkolna 5
           
Kolejka 13, 2017-04-26 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/61 UKS Spartanie Jerka Pauzuje      
P/MłMP/62 SKF KPR Sparta Oborniki MKS Poznań II 24:20 (15:8)    
P/MłMP/63 MKS Real Astromal Leszno II KPR Wolszyniak Wolsztyn 18:8 (9:2)    
P/MłMP/64 Polonia Środa SSRiR Start Konin 24:26 (13:10) 24.04.17, g.17:50 20 Października 12
P/MłMP/65 MKS Real Astromal Leszno MKS Nielba Wągrowiec II 24:24 (10:11) 27.04.17, g.15:45 Rejtana 1
           
Kolejka 14, 2017-04-29 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/66 Pauzuje MKS Real Astromal Leszno      
P/MłMP/67 MKS Nielba Wągrowiec II Polonia Środa 27:14 (16:7)    
P/MłMP/68 SSRiR Start Konin MKS Real Astromal Leszno II 26:18 (13:8)    
P/MłMP/69 KPR Wolszyniak Wolsztyn SKF KPR Sparta Oborniki 28:23 (13:8) 27.04.17, g.17:30 Wschowska 15
P/MłMP/70 MKS Poznań II UKS Spartanie Jerka 34:34 (16:18) 9.05.17, g.16:20 Gim 54
           
Kolejka 15, 2017-05-06 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/71 MKS Poznań II Pauzuje      
P/MłMP/72 UKS Spartanie Jerka KPR Wolszyniak Wolsztyn 38:26 (13:13)    
P/MłMP/73 SKF KPR Sparta Oborniki SSRiR Start Konin   12.05.17, g.15:00 Obrzycka 88
P/MłMP/74 MKS Real Astromal Leszno II MKS Nielba Wągrowiec II 21:24 (12:12) 11.05.17, g.15:45 Rejtana 1
P/MłMP/75 Polonia Środa MKS Real Astromal Leszno 27:24 (15:12) 15.05.17, g.17:50 20 Października 12
           
Kolejka 16, 2017-05-10 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/76 Pauzuje Polonia Środa      
P/MłMP/77 MKS Real Astromal Leszno MKS Real Astromal Leszno II 21:13 (13:4)    
P/MłMP/78 MKS Nielba Wągrowiec II SKF KPR Sparta Oborniki 24:22 (13:9)    
P/MłMP/79 SSRiR Start Konin UKS Spartanie Jerka 24:18 (14:8)    
P/MłMP/80 KPR Wolszyniak Wolsztyn MKS Poznań II 27:18 (12:11) 11.05.17, g.17:30 Wschowska 15
           
Kolejka 17, 2017-05-13 [sobota]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/81 KPR Wolszyniak Wolsztyn Pauzuje      
P/MłMP/82 MKS Poznań II SSRiR Start Konin   16.05.17, g.16:20 Gim 54
P/MłMP/83 UKS Spartanie Jerka MKS Nielba Wągrowiec II   10.05.17, g.16:30 Szkolna 5
P/MłMP/84 SKF KPR Sparta Oborniki MKS Real Astromal Leszno   19.05.17, g.15:00 Obrzycka 88
P/MłMP/85 MKS Real Astromal Leszno II Polonia Środa   18.05.17, g.15:45 Rejtana 1
           
Kolejka 18, 2017-05-17 [środa]
Nr Gospodarz Gość Wynik Data Miejsce
P/MłMP/86 Pauzuje MKS Real Astromal Leszno II      
P/MłMP/87 Polonia Środa SKF KPR Sparta Oborniki 27:15 (9:6)    
P/MłMP/88 MKS Real Astromal Leszno UKS Spartanie Jerka 29:19 (15:7)    
P/MłMP/89 MKS Nielba Wągrowiec II MKS Poznań II 40:24 (23:12)    
P/MłMP/90 SSRiR Start Konin KPR Wolszyniak Wolsztyn 33:7 (17:3)    

 

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. A - I runda

           

Kolejka 1, 2016-09-24 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/1

MKS Real Astromal Leszno

Pauzuje

     

P/MłMA/2

MKS Real Astromal Leszno II

KPR Wolszyniak Wolsztyn

29.09.16, g.15:30

Rejtana 1

18:8

(9:2)

P/MłMA/3

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MKS Tęcza Kościan

30.09.16, g.16:30

Kantaka 6

44:37 (21:15)

P/MłMA/4

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

UKS Spartanie Jerka

27.09.16, g.16:30

Gim 4

26:16 (17:8)

P/MłMA/5

GZK Włoszakowice

SSRiR Start Konin

28.09.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

29:24 (14:11)

           

Kolejka 2, 2016-10-01 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/6

Pauzuje

SSRiR Start Konin

     

P/MłMA/7

UKS Spartanie Jerka

GZK Włoszakowice

4.10.16, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

26:34 (11:16)

P/MłMA/8

MKS Tęcza Kościan

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

6.10.16, g.17:45

ZS 1, ul.Mickiewicza

33:18 (17:7)

P/MłMA/9

KPR Wolszyniak Wolsztyn

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

7.10.16, g.16:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

15:46 (6:24)

P/MłMA/10

MKS Real Astromal Leszno

MKS Real Astromal Leszno II

6.10.16, g.15:45

Rejtana 1

21:13 (13:4)

           

Kolejka 3, 2016-10-08 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/11

MKS Real Astromal Leszno II

Pauzuje

     

P/MłMA/12

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MKS Real Astromal Leszno

10.10.16, g.13:15

Kantaka 6

44:29 (25:12)

P/MłMA/13

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

KPR Wolszyniak Wolsztyn

11.10.16, g.16:30

Gim 4

33:13 (16:7)

P/MłMA/14

GZK Włoszakowice

MKS Tęcza Kościan

7.10.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

26:30 (12:17)

P/MłMA/15

SSRiR Start Konin

UKS Spartanie Jerka

6.10.16, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

24:18 (14:8)

           

Kolejka 4, 2016-10-15 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/16

Pauzuje

UKS Spartanie Jerka

     

P/MłMA/17

MKS Tęcza Kościan

SSRiR Start Konin

20.10.16, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

31:14 (14:8)

P/MłMA/18

KPR Wolszyniak Wolsztyn

GZK Włoszakowice

24.10.16, g.18:00

Gim 1, ul.Wschowska 15

32:38 (20:18)

P/MłMA/19

MKS Real Astromal Leszno

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

20.10.16, g.15:45

Rejtana 1

14:36 (4:19)

P/MłMA/20

MKS Real Astromal Leszno II

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

20.10.16, g.17:15

Rejatana 1

13:45 (8:24)

           

Kolejka 5, 2016-10-22 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/21

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Pauzuje

     

P/MłMA/22

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

MKS Real Astromal Leszno II

25.10.16, g.16:30

Gim 4

33:11 (18:4)

P/MłMA/23

GZK Włoszakowice

MKS Real Astromal Leszno

17.10.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

30:16 (14:6)

P/MłMA/24

SSRiR Start Konin

KPR Wolszyniak Wolsztyn

27.10.16, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

33:7 (17:3)

P/MłMA/25

UKS Spartanie Jerka

MKS Tęcza Kościan

15.11.16, g.17:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

18:46 (12:21)

           

Kolejka 6, 2016-10-29 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/26

Pauzuje

MKS Tęcza Kościan

     

P/MłMA/27

KPR Wolszyniak Wolsztyn

UKS Spartanie Jerka

3.11.16, g.17:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

24:25 (12:14)

P/MłMA/28

MKS Real Astromal Leszno

SSRiR Start Konin

3.11.16, g.15:45

Rejtana 1

21:29 (8:15)

P/MłMA/29

MKS Real Astromal Leszno II

GZK Włoszakowice

3.11.16, g.17:15

Rejtana 1

15:35 (11:19)

P/MłMA/30

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

2.11.16, g.16:30

Kantaka 6

44:33 (23:14)

           

Kolejka 7, 2016-11-05 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/31

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

Pauzuje

     

P/MłMA/32

GZK Włoszakowice

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

18.11.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

27:28 (12:16)

P/MłMA/33

SSRiR Start Konin

MKS Real Astromal Leszno II

10.11.16, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

26:18 (13:8)

P/MłMA/34

UKS Spartanie Jerka

MKS Real Astromal Leszno

8.11.16, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

19:35 (13:16)

P/MłMA/35

MKS Tęcza Kościan

KPR Wolszyniak Wolsztyn

10.11.16, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

36:13 (17:8)

           

Kolejka 8, 2016-11-12 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/36

Pauzuje

KPR Wolszyniak Wolsztyn

     

P/MłMA/37

MKS Real Astromal Leszno

MKS Tęcza Kościan

17.11.16, g.15:45

Rejtana 1

18:47 (6:21)

P/MłMA/38

MKS Real Astromal Leszno II

UKS Spartanie Jerka

17.11.16, g.17:15

Rejtana 1

23:24 (9:11)

P/MłMA/39

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

SSRiR Start Konin

21.11.16, g.16:30

Kantaka 6

42:32 (23:12)

P/MłMA/40

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

GZK Włoszakowice

15.11.16, g.16:30

Gim 4

23:22 (13:12)

           

Kolejka 9, 2016-11-19 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/41

GZK Włoszakowice

Pauzuje

     

P/MłMA/42

SSRiR Start Konin

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

24.11.16, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

28:25 (13:10)

P/MłMA/43

UKS Spartanie Jerka

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

22.11.16, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

29:45 (12:24)

P/MłMA/44

MKS Tęcza Kościan

MKS Real Astromal Leszno II

24.11.16, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

33:9 (17:4)

P/MłMA/45

KPR Wolszyniak Wolsztyn

MKS Real Astromal Leszno

24.11.16, g.17:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

20:39 (12:19)
           

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. A - II runda

           

Kolejka 10, 2016-11-26 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/46

Pauzuje

MKS Real Astromal Leszno

     

P/MłMA/47

KPR Wolszyniak Wolsztyn

MKS Real Astromal Leszno II

1.12.16, g.17:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

17:19 (9:10)

P/MłMA/48

MKS Tęcza Kościan

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

1.12.16, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

37:31 (17:19)

P/MłMA/49

UKS Spartanie Jerka

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

29.11.16, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

29:55 (10:24)

P/MłMA/50

SSRiR Start Konin

GZK Włoszakowice

30.11.16, g.15:00

MOSiR, 1 Maja 1

18:28 (9:15)
           

Kolejka 11, 2016-12-03 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/51

SSRiR Start Konin

Pauzuje

     

P/MłMA/52

GZK Włoszakowice

UKS Spartanie Jerka

9.12.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

37:29 (19:12)

P/MłMA/53

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

MKS Tęcza Kościan

6.12.16, g.16:30

Gim 4

31:34 (16:14)

P/MłMA/54

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

KPR Wolszyniak Wolsztyn

9.12.16, g.16:30

Kantaka 6

51:22 (21:8)

P/MłMA/55

MKS Real Astromal Leszno II

MKS Real Astromal Leszno

8.12.16, g.15:30

Rejatana 1

17:26 (12:15)
           

Kolejka 12, 2016-12-10 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/56

Pauzuje

MKS Real Astromal Leszno II

     

P/MłMA/57

MKS Real Astromal Leszno

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

15.12.16, g.15:45

Rejtana 1

21:29

(9:18)

P/MłMA/58

KPR Wolszyniak Wolsztyn

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

15.12.16, g.17:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

16:54

(9:26)

P/MłMA/59

MKS Tęcza Kościan

GZK Włoszakowice

15.12.16, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

38:23

(19:8)

P/MłMA/60

UKS Spartanie Jerka

SSRiR Start Konin

13.12.16, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

28:32

(11:16)

           

Kolejka 13, 2016-12-17 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/61

UKS Spartanie Jerka

Pauzuje

     

P/MłMA/62

SSRiR Start Konin

MKS Tęcza Kościan

21.12.16, g.18:00

MOSiR, Popiełuszki 2

16:28 (10:15)

P/MłMA/63

GZK Włoszakowice

KPR Wolszyniak Wolsztyn

19.12.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

35:17

(20:8)

P/MłMA/64

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

MKS Real Astromal Leszno

13.12.16, g.16:30

Gim 4

36:28

(18:14)

P/MłMA/65

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

MKS Real Astromal Leszno II

21.12.16, g.16:30

Kantaka 6

47:23

(21:10)

           

Kolejka 14, 2017-01-07 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/66

Pauzuje

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

     

P/MłMA/67

MKS Real Astromal Leszno II

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

25.01.17, g.14:00

Rejtana 1

21:34 
(9:15)

P/MłMA/68

MKS Real Astromal Leszno

GZK Włoszakowice

20.01.17, g.12:30

Rejtana 1

20:30 (7:12)

P/MłMA/69

KPR Wolszyniak Wolsztyn

SSRiR Start Konin

12.01.17, g.17:30

Gim 1, ul.Wschowska 15

14:35 (6:15)

P/MłMA/70

MKS Tęcza Kościan

UKS Spartanie Jerka

12.1.17, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

45:19 (22:9)
           

Kolejka 15, 2017-01-14 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/71

MKS Tęcza Kościan

Pauzuje

     

P/MłMA/72

UKS Spartanie Jerka

KPR Wolszyniak Wolsztyn

17.01.17, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

38:26 (13:13)

P/MłMA/73

SSRiR Start Konin

MKS Real Astromal Leszno

19.01.17, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

25:15 (13:6)

P/MłMA/74

GZK Włoszakowice

MKS Real Astromal Leszno II

13.01.16, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

33:14 (14:6)

P/MłMA/75

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

10.01.16, g.16:30

Gim 4

26:32 (13:15)
           

Kolejka 16, 2017-01-21 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/76

Pauzuje

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

     

P/MłMA/77

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

GZK Włoszakowice

27.01.17, g.16:30

Kantaka 6

39:27 (21:12)

P/MłMA/78

MKS Real Astromal Leszno II

SSRiR Start Konin

26.01.17, g.17:15

Rejtana 1

19:22 (8:12)

P/MłMA/79

MKS Real Astromal Leszno

UKS Spartanie Jerka

26.01.17, g.15:45

Rejtana 1

29:19 (15:7)

P/MłMA/80

KPR Wolszyniak Wolsztyn

MKS Tęcza Kościan

14.02.17, g.18:00

Gim 1, ul.Wschowska 15

17:48 (9:24)
           

Kolejka 17, 2017-02-11 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/81

KPR Wolszyniak Wolsztyn

Pauzuje

     

P/MłMA/82

MKS Tęcza Kościan

MKS Real Astromal Leszno

16.02.17, g.17:45

ZS 1, Mickiewicza

33:12 (14:4)

P/MłMA/83

UKS Spartanie Jerka

MKS Real Astromal Leszno II

14.02.17, g.15:00

ZS Jerka, ul.Szkolna 5

23:30 (8:17)

P/MłMA/84

SSRiR Start Konin

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

16.02.17, g.16:15

MOSiR, 1 Maja 1

18:33 (12:18)

P/MłMA/85

GZK Włoszakowice

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

24.02.17, g.17:15

ul.Kurpińskiego 30

24:26 (8:12)
           

Kolejka 18, 2017-02-18 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMA/86

Pauzuje

GZK Włoszakowice

     

P/MłMA/87

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. II

SSRiR Start Konin

21.02.16, g.16:30

Gim 4

27:18 (12:6)

P/MłMA/88

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

UKS Spartanie Jerka

22.02.16, g.15:00

Kantaka 6

45:37 (20:16)

P/MłMA/89

MKS Real Astromal Leszno II

MKS Tęcza Kościan

23.02.17, g.17:15

Rejtana 1

13:30 (8:15)

P/MłMA/90

MKS Real Astromal Leszno

KPR Wolszyniak Wolsztyn

23.02.17, g.15:45

Rejtana 1

29:20 (13:8)

 

 

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. B - I runda

           

Kolejka 1, 2016-09-24 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/1

MKS Nielba Wągrowiec I

UKS Lider Swarzędz

22.09.16, g.15:00

OSiR Wągrowiec

27:21 (11:10)

P/MłMB/2

MKS Nielba Wągrowiec II

Polonia Środa

23.09.16, g.15:30

OSiR

27:14 (16:7)

P/MłMB/3

MKS Poznań I

SKF KPR Sparta Oborniki

22.09.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

30:16 (14:4)

P/MłMB/4

MKS Poznań II

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

22.09.16, g.17:50

Gim 54, ul.Newtona 2

16:47 (8:25)

           

Kolejka 2, 2016-10-01 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/5

UKS Lider Swarzędz

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

1.10.16, g.10:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

40:24 (19:9)

P/MłMB/6

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Poznań II

30.09.16, g.15:30

Obrzycka 88

24:20 (15:8)

P/MłMB/7

Polonia Środa

MKS Poznań I

28.09.16, g.18:30

Gim 1

25:26 (14:14)

P/MłMB/8

MKS Nielba Wągrowiec I

MKS Nielba Wągrowiec II

29.09.16, g.15:00

OSiR Wagrowiec

22:15 (11:7)

           

Kolejka 3, 2016-10-08 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/9

MKS Nielba Wągrowiec II

UKS Lider Swarzędz

8.10.16, g.9:00

ul.Św. Wojciecha

24:34 (9:16)

P/MłMB/10

MKS Poznań I

MKS Nielba Wągrowiec I

6.10.16, g.15:20

Gim 54, ul.Newtona 2

32:25 (14:16)

P/MłMB/11

MKS Poznań II

Polonia Środa

18.10.16, g.16:20

Newtona 2

22:34 (11:14)

P/MłMB/12

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

SKF KPR Sparta Oborniki

13.10.16, g.15:30

Słowiańska 78

44:13 (20:6)

           

Kolejka 4, 2016-10-15 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/13

UKS Lider Swarzędz

SKF KPR Sparta Oborniki

12.10.16, g.17:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

31:16 (18:5)

P/MłMB/14

Polonia Środa

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

12.10.16, g.18:30

Gim 1

16:20 (8:11)

P/MłMB/15

MKS Nielba Wągrowiec I

MKS Poznań II

11.10.16, g.15:00

OSiR

47:21 (21:11)

P/MłMB/16

MKS Nielba Wągrowiec II

MKS Poznań I

11.10.16,

g.16:30

OSiR

26:33 (10:18)

           

Kolejka 5, 2016-10-22 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/17

MKS Poznań I

UKS Lider Swarzędz

20.10.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

33:33 (18:17)

P/MłMB/18

MKS Poznań II

MKS Nielba Wągrowiec II

6.10.16, g.17:50

Gim 54, ul.Newtona 2

27:32 (12:14)

P/MłMB/19

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

MKS Nielba Wągrowiec I

27.10.16, g.15:30

Słowiańska 78

31:27 (14:14)

P/MłMB/20

SKF KPR Sparta Oborniki

Polonia Środa

21.10.2016, g.15:00

 

12:21 (5:11)

           

Kolejka 6, 2016-10-29 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/21

UKS Lider Swarzędz

Polonia Środa

9.11.16, g.17:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

35:11 (21:4)

P/MłMB/22

MKS Nielba Wągrowiec I

SKF KPR Sparta Oborniki

3.11.16, g.15:00

OSiR Wągrowiec

41:18 (22:6)

P/MłMB/23

MKS Nielba Wągrowiec II

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

3.11.16, g.19:00

Św. Wojciecha

18:22 (7:8)

P/MłMB/24

MKS Poznań I

MKS Poznań II

24.11.16, g.16:15

Gim 54, ul. Newtona

37:27 (20:13)
           

Kolejka 7, 2016-11-05 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/25

MKS Poznań II

UKS Lider Swarzędz

7.11.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

24:50 (11:25)

P/MłMB/26

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

MKS Poznań I

10.11.16, g.15:30

Słowiańska 78

36:29 (20:14)

P/MłMB/27

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Nielba Wągrowiec II

3.11.16, g.15:00

 

17:29 (10:13)

P/MłMB/28

Polonia Środa

MKS Nielba Wągrowiec I

2.11.16, g.18:30

Gim 1

18:24 (8:11)

           

Terminarz - Wielkopolska Liga Młodzików gr. B - II runda

           

Kolejka 8, 2016-11-26 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/29

UKS Lider Swarzędz

MKS Nielba Wągrowiec I

22.02.17, g.17:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

 

P/MłMB/30

Polonia Środa

MKS Nielba Wągrowiec II

23.11.16, g.18:30

Gim 1

20:26 (11:12)

P/MłMB/31

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Poznań I

30.11.16, g.15:30

  16:33 (8:16)

P/MłMB/32

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

MKS Poznań II

1.12.16, g.15:30

Słowiańska 78

40:20 (19:8)
           

Kolejka 9, 2016-12-03 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/33

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

UKS Lider Swarzędz

15.12.16, g.15:30

Słowiańska 78

47:30 (26:18)

P/MłMB/34

MKS Poznań II

SKF KPR Sparta Oborniki

19.01.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

30:28 (15:11)

P/MłMB/35

MKS Poznań I

Polonia Środa

1.12.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

35:24 (17:9)

P/MłMB/36

MKS Nielba Wągrowiec II

MKS Nielba Wągrowiec I

29.11.16, g.15:00

OSiR Wągrowiec

16:21 (7:11)
           

Kolejka 10, 2016-12-10 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/37

UKS Lider Swarzędz

MKS Nielba Wągrowiec II

10.12.16, g.10:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

31:20 (17:9)

P/MłMB/38

MKS Nielba Wągrowiec I

MKS Poznań I

6.12.16, g.15:00

OSiR Wągrowiec

28:32 (16:18)

P/MłMB/39

Polonia Środa

MKS Poznań II

7.12.16, g.18:30

Gim 1

27:18 (14:9)

P/MłMB/40

SKF KPR Sparta Oborniki

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

07.12.16, g.16:00

  8:30 (6:15)
           

Kolejka 11, 2016-12-17 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/41

SKF KPR Sparta Oborniki

UKS Lider Swarzędz

22.12.16, g.15:00

  26:36 (12:19)

P/MłMB/42

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

Polonia Środa

20.12.16, g.15:30

Słowiańska 78

43:30 (23:14)

P/MłMB/43

MKS Poznań II

MKS Nielba Wągrowiec I

20.12.16, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

18:38 (10:19)

P/MłMB/44

MKS Poznań I

MKS Nielba Wągrowiec II

20.12.16, g.17:50

Gim 54, ul.Newtona 2

30:24 (13:12)
           

Kolejka 12, 2017-01-07 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/45

UKS Lider Swarzędz

MKS Poznań I

25.01.17, g.17:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

40:35 (17:17)

P/MłMB/46

MKS Nielba Wągrowiec II

MKS Poznań II

6.12.16, g.16:30 OSiR Kościuszki 59 40:24 (23:12)

P/MłMB/47

MKS Nielba Wągrowiec I

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

12.01.17, g.14:30

OSiR Wągrowiec

25:25 (12:13)

P/MłMB/48

Polonia Środa

SKF KPR Sparta Oborniki

4.01.17, g.18:30

Gim 1

27:15 (9:6)
           

Kolejka 13, 2017-01-14 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/49

Polonia Środa

UKS Lider Swarzędz

18.01.16, g.18:30

Gim 1

24:40 (13:18)

P/MłMB/50

SKF KPR Sparta Oborniki

MKS Nielba Wągrowiec I

13.12.16, g.15:00

  16:24 (7:11)

P/MłMB/51

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

MKS Nielba Wągrowiec II

19.01.17, g.15:30

Słowiańska 78

34:25 (13:11)

P/MłMB/52

MKS Poznań II

MKS Poznań I

12.01.17, g.16:20

Gim 54, ul.Newtona 2

29:30 (16:15)
           

Kolejka 14, 2017-01-21 [sobota]

Nr

Gospodarz

Gość

Data meczu

Miejsce

Wynik

P/MłMB/53

UKS Lider Swarzędz

MKS Poznań II

21.01.16, g.10:30

OSiR Swarzędz, Św. Marcin 1

54:19 (26:6)

P/MłMB/54

MKS Poznań I

KS Posnania IUKS Jedynka Poznań

23.01.17, g.17:30

Gim 54, ul.Newtona 2

31:36 (14:17)

P/MłMB/55

MKS Nielba Wągrowiec II

SKF KPR Sparta Oborniki

24.01.17, g.16:30 OSiR Wągrowiec 24:22 (13:9)

P/MłMB/56

MKS Nielba Wągrowiec I

Polonia Środa

24.01.17, g.15:00

OSiR Wągrowiec

33:17 (17:12)