Sezon 2018/2019

TERMINY TURNIEJÓW:

 

DZIECI DZIEWCZĘTA

 .: 29.10.2018, godz. 11:00 - Gniezno, Kaziemirza Wielkiego 33 - Tuzinek, SP 9 Gniezno, Poznań, Oborniki, Budzyń

.: 18.02.2019, godz. 11:00 - Budzyń - Budzyń, Tuzinek, SP 9 Gniezno, Poznań, Oborniki

.: 16.11.2018, godz. 15:00 - Dopiewo, Kępno, Leszno I, Buk, Leszno II

.: 8.12.2018, godz 9:00 - Poznań, Spychalskiego 38 - Pyrki, Gniezno, Tuzienk, Budzyń, Oborniki

.: 14.12.2018, godz.12:00 - Leszno, Rejtana - Leszno, Kępno, Dopiewo, Buk

.: 21.02.2019, godz. 11:00 - Budzyń - Budzyń, Tuzinek, Oborniki, Pyrki, Gniezno SP 9

.: 14.02.2019, godz. 12:00 - Buk, Szarych Szeregów - Buk, Dopiewo, Leszno I, Leszno II, Kępno

.: 15.03.2019, godz. 11:30 - Leszno, Rejtana - Leszno, Kępno, Dopiewo, Buk

.: 19.03.2019, godz. 10:00 - Gniezno - Gniezno, Budzyń, Oborniki, Pyrki

 

DZIECI CHŁOPCY

 .: 26.10.2018, g.15:30 - Buk, Szarych Szeregów 10 - Buk, Grunwald, MKS I, MKS III, UKS SP 46 Poznań

.: 31.10.2018, g. 16:00 - Oborniki, Obrzycka 88 - Sparta I, Sparta II, Szczypiorniak Gniezno, Nielba

.: 20.10.2018, g.10:00 - Konin, Popiełuszki 2 - SP 3 Konin, Start Konin, MKS II, Polonia Środa

.: 10.11.2018, godz. 9:00 - Stare Oborzyska, Szkolna 1 - Kościan, Wolsztyn I, Wolsztyn II, Leszno II

.: 15.11.2018, godz. 12:00 - Leszno, Rejtana 1 - Włoszakowicem, Ostrovia, Szczypiorniak

.: 22.11.2018, godz. 9:00 - Poznań, Spychalskiego 34 - Buk, Grunwald SP 46, MKS I, MKS III, UKS 46 – WKS Grunwald Poznań

.: 24.11.2018, godz. 10:00 - Środa Wlkp, 20-października 2 - Środa, MKS II, SP 3 Konin, Start Konin

.: 24.11.2018, godz. 12:00 - Wągrowiec, Kościuszki 59 - Nielba, Gniezno, Oborniki I, Oboniki II

.: 10.12.2018, godz. 16:00 - Wolsztyn, Konopnicka 1 

.: 12.02.2019, godz. 16:00 - Poznań, Newtona 2 - MKS II, SP 3 Konin, Polonia Środa, Start Konin

.: 15.02.2019, godz. 13:00 - Włoszakowice, Myśliwska 1a - Włoszakowice, Leszno I, Leszno III, Szczypiorniak Ostrów, Ostrovia

.: 26.02.2019, godz. 14:30 - Poznań, Newtona 2 - MKS I, MKS II, WKS Grunwald SP 46 I, WKS Grunwald SP 46 II, Spartakus Buk

.: 27.02.2019, godz. 15:15 - Oborniki, Obrzycka 88 - Sparta I, Sparta II, Nielba, Szczypiorniak Gniezno

.: 1.03.2019, godz. 13:00 - Leszno, Rejtana 1 

.: 15.03.2019, godz. 10:00 - Ostrów, SP 11

.: 23.03.2019, godz. 10:00 - Gniezno, Sportowa 5 - Gniezno, Oborniki I, Oborniki II, Wągrowiec

.: 26.03.2019, godz. 14:50 - Poznań, Newtona 2 - MKS I, MKS III, Grunwald SP 46 I, Grunwald SP 46 II, Spartakus

 

DZIECI MŁODSZE

.: 5.01.2019, godz. 10:00 - Buk, Szarych Szeregów 10 - Kościan, Spartakus, Bukowia, Środa, UKS SP 46 - Grunwald

.: 20.11.2018, godz. 14:30 - MKS I, MKS II, Pyrki, Handball, Nielba

.: 9.12.2018, godz. 9:00 - Pyrki, MKS I, MKS II, Nielba

.: 12.12.2018, godz 13:00 - Włoszakowice - Włoszakowice, Leszno, Wolsztyniak

.: 22.02.2019, godz 14:00 - Wolsztyn, Wschowska 15 - Wolsztyniak, Włoszakowice, Leszno I, Leszno II, Leszno III 

.: 23.03.2019, godz. 10:00 - Środa Wlkp., 20 Października 2 - Środa, Bukowia, Kościan, Spartakus, UKS 46

.: 13.03.2019, godz. 15:00 - Buk, Szarych Szeregów 10 - Bukowia, Spartakus, Kościan, UKS 46, Środa

.: 22.03.2019, godz. 10:30 - Leszno, Rejtana 1 - Leszno, Wolsztyn, Włoszakowice