ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ!!!

UWAGA!!!

Przypomnijmy, że od tego roku zawody w piłce ręcznej plażowej będą rozgrywane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego, a za osiągnięte wyniki będą przyznawane punkty. To jednak pociąga za sobą dodatkowe obowiązki w tym, między innymi, rejestrację wszystkich zawodników wraz z ich numerami PESEL. Aby jak najbardziej ułatwić zgłaszanie zawodników będziemy wykorzystywali do tego istniejącą w Związku Piłki Ręcznej w Polsce bazę Elektronicznego Systemu Zarządzania Rozgrywkami. Miło nam poinformować, że opcja dla piłki ręcznej jest gotowa i możemy rozpocząć nowy etap w rozwoju piłki ręcznej plażowej czyli tworzenie odrębnej bazy klubów i zawodników grających na plaży. Baza będzie obejmowała wszystkie kluby i wszystkich zawodników grających na piasku, bez względu na kategorie wiekową.

Kto może uczestniczyć w rozgrywkach piłki ręcznej plażowej?

W rozgrywkach piłki ręcznej plażowej wszystkich kategorii wiekowych mogą brać udział kluby spełniające wymogi wynikające z ustawy o sporcie:

  • są członkami Związku Piłki Ręcznej w Polsce i mają opłaconą składkę członkowską na rok 2020,
  • posiadają aktualną, obowiązkową polisę ubezpieczeniową od NNW dla wszystkich zawodników na czas trwania rozgrywek w piłce ręcznej plażowej.

Co trzeba zrobić by zgłosić klub do rozgrywek ręcznej w piłce ręcznej plażowej w sezonie 2019/2020?

Kluby, które są zainteresowane udziałem w rozgrywkach plażowych w sezonie 2019/2020 WE WSZYSTKICH KATEGORIACH WIEKOWYCH W TYM SENIORÓW I SENIOREK wypełniają wniosek i wysyłają skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WNIOSEK ORAZ DODATKOWE INFORMACJE DOSTĘPNE NA STRONIE:
 
 
 
UWAGA!!!
ORGANEM PROWADZĄCYM ROZGRYWKI W PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ JEST ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCE.