Strona Główna

ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW - SEZON 2016/2017 - AKTUALIZACJA

Poniżej przedstawiamy listę zespołów zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2016/2017. Jednocześnie przypominamy, że ostateczny termin zgłoszeń mija 15.08. 2016. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

II LIGA KOBIET

1.       KS AP Poznań

2.       MKS URBIS Gniezno

3.       AZS AWF Poznań

4.       MUKS Lider Świebodzin

5.       GMTS Sparta Gubin

6.       MKS Zagłebie Lubin

7.       Handball Poznań

8.       KS AZS AWF Handball 28 Wrocław

 

III LIGA MĘŻCZYZN

1.       Szczypiorniak Gniezno

2.       MKS Tęcza Kościan

3.       KS Polonia  Środa

4.       UKS Hagard Strzałkowo

5.       UKS Spartakus Buk

6.       UKS Rolnik Gołańcz

7.       MKS Nielba Wągrowiec II

8.       WKS Grunwald Poznań II

 

JUNIORKA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       Handball Poznań

4.       MUKS Koźmin Wielkopolski

5.       MKS Gniezno

6.       UKS Ręczniak Piła

 

JUNIOR

1.       Grunwald Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       Lider Swarzędz

4.       MKS Tęcza Kościan

5.       Start Konin

6.       MKS Poznań

7.       KS Polonia Środa

8.       KPR Wolsztyniak Wolsztyn

9.       MKS Nielba Wągrowiec

10.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

11.     UKS Rolnik Gołańcz

12.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

JUNIORKA MŁODSZA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       MKS Gniezno

3.       KKS Polonia Kępno

4.       Handball Poznań

5.       UKS Kasztelan Gołańcz

6.       UKS Pantery Dopiewo

7.       SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.

 

JUNIOR MŁODSZY

1.       Posnania Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       MKS Tęcza Kościan I

4.       MKS Tęcza Kościan II

5.       Start Konin

6.       NIKE Kalisz

7.       MKS Poznań 

8.       KPR Wolsztyniak Wolsztyn

9.     MKS Nielba Kominki Batura Wągrowiec

10.     MKS Nielba Wągrowiec II

11.    UKS Spartakus Buk

12.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

13.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

MŁODZICZKA

1.       MKS I Gniezno

2.       MKS II Gniezno

3.       AZS AWF Poznań

4.       MKS Real Astromal Leszno

5.       KKS Polonia Kępno

6.       UKS Pantery Dopiewo

7.       MUKS Koźmin Wielkopolski

8.       UKS Bukowia Buk

 

MŁODZIK

1.       Posnania Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno I

3.       MKS Real Astromal Leszno II

4.       GZK Włoszakowice

5.       Lider Swarzędz

6.       Start Konin

7.       MKS Tęcza Kościan

8.       UKS Spartanie Jerka

9.       KS Polonia Środa

10.     KPR Wolsztyniak Wolsztyn

11.     MKS Nielba Wągrowiec

12.     MKS Nielba Wągrowiec II

13.      KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski I

14.      KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski II

15.     MKS Poznań I

16.     MKS Poznań II

17.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

DZIECI – DZIEWCZĘTA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       Doliwa Rozdrażew

3.       MKS Tuzinek 04 Gniezno

4.       MKS Tuzinek 05 Gniezno

5.       MKS SP 9 Gniezno

6.       MKS Real Astromal Leszno

7.       KKS Polonia Kępno

8.       UKS Pantery Dopiewo

9.       UKS Bukowia Buk

 

DZIECI – CHŁOPCY

1.       SP 46 - Grunwald Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno I

3.       MKS Real Astromal Leszno II

4.       GZK Włoszakowice

5.       MKS Tęcza Kościan

6.       Start Konin

7.       MKS Poznań I

8.       MKS Poznań II

9.       MKS Poznań III

10.    UKS Spartanie Jerka

11.    UKS Szczypiorniak Ostrów

12.    KS Polonia Środa

13.    KPR Wolsztyniak Wolsztyn

14.    MKS Nielba TB Hydro Wągrowiec

15.    UKS Spartakus Buk

16.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski I

17.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski II

18.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

DZIECI  MŁODSZE

1.       MKS Real Astromal Leszno

2.       GZK Włoszakowice

3.       MKS Tęcza Kościan

4.       MKS Poznań

5.       UKS Spartanie Jerka

6.       KS Polonia Środa

7.       UKS Spartakus Buk

8.       UKS Bukowia Buk

Kursokonferencja licencyjna - C

Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej informuje, że kursokonferencja licencyjna pozwalająca ubiegać się o licencję C w sezonie 2016/2017 odbędzie się w dniach 3-4 wrzesnia w Wągrowcu.

Podczas Kursokonferencji odbędzie się także podsumowanie rozgrywek sezonu 2015/2016 oraz spotkanie rozpoczynające sezon 2016/2017.

Koszt udziału w kursokonferencji obejmujący zajęcia dydaktyczne, zakwaterowanie oraz wyżywienie wyniesie 250 zł.

 

 

ZGŁOSZENIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

STAWKI ZA UDZIAŁ W ROZGRYWKACH

Uchwała nr 1/2016

Zarządu Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej

podjęta na Zebraniu Zarządu w dniu 20 czerwca 2016 roku.

 

 

 

Zarząd WZPR przyjmuje przedstawione ryczałtowe stawki za udział w rozgrywkach WZPR w sezonie 2016-2017:

Typ opłaty

Stawka aktualna

Nowa stawka

od 8.2015

Od 7.2016

Licencja trenerska (wydanie)

150,00 zł

150,00 zł

Licencja młodzieżowa klubowa

120,00 zł

120,00 zł

Opłaty klubowe

 

 

III Liga Mężczyzn

1 500,00 zł

1 500,00 zł

III Liga Mężczyzn - kaucja

1 000,00 zł

1 000,00 zł

Juniorki / Juniorzy

580,00 zł

580,00 zł

Juniorki młodsze / Juniorzy młodsi

440,00 zł

440,00 zł

Młodzicy / Młodziczki

290,00 zł

290,00 zł

Dzieci

150,00 zł

150,00 zł

Dzieci młodsze

150,00 zł

150,00 zł

Puchar Polski – szczebel Woj.

0,00 zl

200,00 zł

Opłaty weryfikacyjne

 

 

Weryfikacja hali z dojazdem przedstawiciela WZPR

150,00 zł

350,00 zł*

Przełożenie meczu

50,00 zł

50,00 zł

Opłaty administracyjne

 

 

Składka członkowska

25,00 zł

50,00 zł

 

*wymagany jest dojazd Komisji do każdej weryfikowanej hali