• Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej

Zgłoszenia do rozgrywek 2019/2020

ZNAMY ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH PROWADZONYCH PRZEZ WZPR W SEZONIE 2019/2020 - STAN NA DZIEŃ 12.08.2019, CZYLI JUŻ WIELU NIESPODZIANEK NIE PRZEWIDUJEMY :)

Za zgłoszenia po 9.08.2019 (w okresie 10-30.08) pobierana będzie dodatkowa opłata administracyjna w wysokości 200 zł / zespół.

UWAGA!!! ROZGRYWKI RUSZAJĄ W PAŹDZIERNIKU!!!

II LIGA KOBIET:

1. GMTS Sparta Gubin
2. KPR Kobierzyce
3. Victoria Świebodzice
4. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
5. UKS Dziewiątka Legnica
6. UKS Pantery Dopiewo
7. APR Świdnica
8. MKS Zagłębie II Lubin
9. KKS Polonia Kępno
10. MKS KARKONOSZE-JELENIA GÓRA
11. KS Otmęt Krapkowice

JUNIORKI:

1. MKS PR Gniezno
2. UKS Pantery Dopiewo
3. KS Pyrki Poznań

JUNIORZY:

1. WKS Grunwald Poznań
2. MKS Kalisz
3. MKS Tęcza FOLPLAST Kościan
4. MKS Real Stromal Leszno
5. KPR Ostrovia Ostrów
6. MKS Poznań

JUNIORKI MŁODSZE:

1. MKS PR I Gniezno 
2. MKS PR II Gniezno 
3. UKS Pantery Dopiewo
4. KS Pyrki Poznań
5. KKS Polonia Kępno

JUNIORZY MŁODSI:

1. MKS Kalisz
2. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
3. UKS Lider Swarzędz
4. SPR Włoszakowice
5. KS Posnania IUKS Jedynka Poznań
6. MKS Tęcza FOLPLAST Kościan
7. UKS Spartakus Buk
8. KPR Ostrovia Ostrów
9. SKF Sparta Oborniki
10. KS Polonia Środa
11. MKS Poznań I
12. MKS Poznań II

MŁODZICZKI:

1. UKS Olimpijczyk Budzyń
2. MKS PR I Gniezno
3. MKS PR II Gniezno
4. UKS Pantery Dopiewo
5. KS Pyrki Poznań
6. UKS Bukowia Buk
7. MKS Real Astromal Leszno
8. SKF Sparta Oborniki

MŁODZICY:

1. MKS Kalisz
2. Idmar Jedynka Mosina
3. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
4. SSRiR Start Konin
5. SPR Włoszakowice
6. MKS Tęcza FOLPLAST Kościan
7. UKS Spartakus Buk
8. MKS Real Astromal Leszno
9. KPR Ostrovia Ostrów I 
10. KPR Ostrovia Ostrów II
11. SKF Sparta Oborniki I
12. SKF Sparta Oborniki II
13. KS Szczypiorniak Gniezno
14. KS Polonia Środa 
15. MKS Poznań

DZIECI - DZIEWCZĘTA:

1. UKS Olimpijczyk Budzyń
2. MKS Tuzinek Gniezno
3. UKS Pantery Dopiewo
4. KS Pyrki Poznań
5. UKS Bukowia Buk
6. KKS Polonia Kępno
7. MKS Real Astromal Leszno
8. SKF Sparta Oborniki

DZIECI - CHŁOPCY:

1. WKS Grunwald Poznań
2. WKS Grnwald Poznań II
3. KPR Wolsztyniak Wolsztyn I
4. KPR Wolsztyniak Wolsztyn II
5. Start SP 3 Konin
6. UKS Lider Swarzędz
7. SPR Włoszakowice
8. MKS Tęcza FOLPLAST Kościan
9. UKS Spartakus Buk
10. MKS Real Astromal Leszno I
11. MKS Real Astromal Leszno II
12. MKS Real Astromal Leszno III
13. UKS Szczypiorniak Ostrów
14. SKF Sparta Oborniki
15. KS Polonia Środa
16. UKS Batory Ostrów Wlkp
17. MKS Poznań I

DZIECI MŁODSZE:

1. KPR Wolsztyniak Wolsztyn
2. SSRiR Start Konin
3. SPR Włoszakowice
4. MKS Tęcza FOLPLAST Kościan
5. KS Pyrki Poznań
6. UKS Bukowia Buk
7. UKS Spartakus Buk
8. SP Jerka
9. MKS Real Astromal Leszno I
10. MKS Real Astromal Leszno II
11. KS Polonia Środa
12. MKS Poznań

PRZERWA URLOPOWA

Informujemy, że do dnia 19.08.2019r. biuro WZPR będzie nieczynne z powodu przerwy urlopowej.

Kursokonferencja licencyjna C 2019

WZPR informuje, że kursokonferencja licencyjna C (sezon 2019/2020) odbędzie się w dniach 7-8.09.2019 na terenie OSiR Wągrowiec.

Koszt udziału w kursokonferencji: 220 zł

Wpłaty przyjmowane do dnia 6.09.2019 TYLKO PRZELEWEM NA KONTO WZPR (koniecznie z podaniem imienia i nazwiska uczestnika):

30 1090 1737 0000 0001 4226 3364

Nocleg i wyżywienie: we własnym zakresie; OSiR Wągrowiec, Kościuszki 59 (tel. 67 262 24 81)

 

 

 

Adres

Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej

Spychalskiego 38 - Hala C
61-553 Poznań

Telefon

Przewodniczący KGiD Karolina Peda 692-347-140

Sekretarz WZPR  Michał Kutzner 737-164-967

Godziny funkcjonowania

Wtorek 18:15 – 21:00

Czwartek 18:15 – 21:00 

Publish modules to the "offcanvs" position.