Strona Główna

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów WZPR

Uprzejmie informujemy, że działając na podstawie Statutu WZPR, Zarząd zwołuje Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Delegatów WZPR.

Zebranie odbędzie się dnia 19.09.2016 o godzinie 18:30 I Termin, 19:00 II Termin.

W załączeniu znajduje się lista klubów posiadających delegatów na zebranie.

Kluby proszone są o zgłaszanie delegatow mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zgłoszenie powinno  zawierać imie i nazwisko delegata oraz jego adres email.

W dniu zebrania każdy delegat musi posiadać pisemne pełnomocnitwo klubu do udziału w zebraniu.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Ilość Mandatów W~.pdf)Ilość Mandatów W~.pdf 183 kB

Kursokonferencja Licencyjna C - 3-4.09 Wągrowiec

W załaczeniu przedstawiamy program i warunki licencyjne Kursokonferencji na licencję C.

Przypominamy, że licencja C jest niezbedna aby prowadzić zespół w rozgrywkach mlodzieżowych. Na kursokonferencje zapraszamy wszystkich trenerów i instruktorów.

Aby zgłosić się na kursokonferencję należy wypełnić zalaczony druk zgłoszenia i wysłać go do 30.08.2016 na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Program Kursokon~.pdf)Program Kursokon~.pdf 699 kB
Pobierz plik (Zgłoszenie Kurso~.doc)Zgłoszenie Kurso~.doc 32 kB

ZGŁOSZENIA ZESPOŁÓW - SEZON 2016/2017 - AKTUALIZACJA

Poniżej przedstawiamy listę zespołów zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2016/2017. Jednocześnie przypominamy, że ostateczny termin zgłoszeń mija 15.08. 2016. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

II LIGA KOBIET

1.       KS AP Poznań

2.       MKS URBIS Gniezno

3.       AZS AWF Poznań

4.       MUKS Lider Świebodzin

5.       GMTS Sparta Gubin

6.       MKS Zagłebie Lubin

7.       Handball Poznań

8.       KS AZS AWF Handball 28 Wrocław

 

III LIGA MĘŻCZYZN

1.       Szczypiorniak Gniezno

2.       MKS Tęcza Kościan

3.       KS Polonia  Środa

4.       UKS Hagard Strzałkowo

5.       UKS Spartakus Buk

6.       UKS Rolnik Gołańcz

7.       MKS Nielba Wągrowiec II

8.       WKS Grunwald Poznań II

 

JUNIORKA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       Handball Poznań

4.       MUKS Koźmin Wielkopolski

5.       MKS Gniezno

6.       UKS Ręczniak Piła

 

JUNIOR

1.       Grunwald Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       Lider Swarzędz

4.       MKS Tęcza Kościan

5.       Start Konin

6.       MKS Poznań

7.       KS Polonia Środa

8.       KPR Wolsztyniak Wolsztyn

9.       MKS Nielba Wągrowiec

10.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

11.     UKS Rolnik Gołańcz

12.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

JUNIORKA MŁODSZA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       MKS Gniezno

3.       KKS Polonia Kępno

4.       Handball Poznań

5.       UKS Kasztelan Gołańcz

6.       UKS Pantery Dopiewo

7.       SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp.

 

JUNIOR MŁODSZY

1.       Posnania Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno

3.       MKS Tęcza Kościan I

4.       MKS Tęcza Kościan II

5.       Start Konin

6.       NIKE Kalisz

7.       MKS Poznań 

8.       KPR Wolsztyniak Wolsztyn

9.     MKS Nielba Kominki Batura Wągrowiec

10.     MKS Nielba Wągrowiec II

11.    UKS Spartakus Buk

12.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

13.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

MŁODZICZKA

1.       MKS I Gniezno

2.       MKS II Gniezno

3.       AZS AWF Poznań

4.       MKS Real Astromal Leszno

5.       KKS Polonia Kępno

6.       UKS Pantery Dopiewo

7.       MUKS Koźmin Wielkopolski

8.       UKS Bukowia Buk

 

MŁODZIK

1.       Posnania Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno I

3.       MKS Real Astromal Leszno II

4.       GZK Włoszakowice

5.       Lider Swarzędz

6.       Start Konin

7.       MKS Tęcza Kościan

8.       UKS Spartanie Jerka

9.       KS Polonia Środa

10.     KPR Wolsztyniak Wolsztyn

11.     MKS Nielba Wągrowiec

12.     MKS Nielba Wągrowiec II

13.      KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski I

14.      KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski II

15.     MKS Poznań I

16.     MKS Poznań II

17.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

DZIECI – DZIEWCZĘTA

1.       Olimpijczyk Budzyń

2.       Doliwa Rozdrażew

3.       MKS Tuzinek 04 Gniezno

4.       MKS Tuzinek 05 Gniezno

5.       MKS SP 9 Gniezno

6.       MKS Real Astromal Leszno

7.       KKS Polonia Kępno

8.       UKS Pantery Dopiewo

9.       UKS Bukowia Buk

 

DZIECI – CHŁOPCY

1.       SP 46 - Grunwald Poznań

2.       MKS Real Astromal Leszno I

3.       MKS Real Astromal Leszno II

4.       GZK Włoszakowice

5.       MKS Tęcza Kościan

6.       Start Konin

7.       MKS Poznań I

8.       MKS Poznań II

9.       MKS Poznań III

10.    UKS Spartanie Jerka

11.    UKS Szczypiorniak Ostrów

12.    KS Polonia Środa

13.    KPR Wolsztyniak Wolsztyn

14.    MKS Nielba TB Hydro Wągrowiec

15.    UKS Spartakus Buk

16.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski I

17.     KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski II

18.     SKF KPR Sparta Oborniki Wlkp

 

DZIECI  MŁODSZE

1.       MKS Real Astromal Leszno

2.       GZK Włoszakowice

3.       MKS Tęcza Kościan

4.       MKS Poznań

5.       UKS Spartanie Jerka

6.       KS Polonia Środa

7.       UKS Spartakus Buk

8.       UKS Bukowia Buk